• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Başkan Uğur Çelenk, Teşekkürler Ordu…

Başkan Uğur Çelenk, Teşekkürler Ordu…

Ak Parti Ordu İl başkanı Av.Uğur Çelenk, 13 Nisan’da Ordu’ya gelen Cumhurbaşkanımız Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’ya gelişinde muhteşem bir şekilde karşılayan Ordu’lulara teşekkür etti. Başkan Çelenk Teşekkür mesajında ; 13 Nisan Perşembe günü İlimizi 14. Kez onurlandıran  Milletin Adamı,Cumhurbaşkanımız, Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a duyulan güven , sevgi ve saygının hiç eksilmediğini aksine […]

Ak Parti Ordu İl başkanı Av.Uğur Çelenk, 13 Nisan’da Ordu’ya gelen Cumhurbaşkanımız Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’ya gelişinde muhteşem bir şekilde karşılayan Ordu’lulara teşekkür etti.

Başkan Çelenk Teşekkür mesajında ; 13 Nisan Perşembe günü İlimizi 14. Kez onurlandıran  Milletin Adamı,Cumhurbaşkanımız, Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a duyulan güven , sevgi ve saygının hiç eksilmediğini aksine bir kez daha gördük ki; dünkü yoğun ve sürekli yağan bereketli yağmura rağmen  Cumhuriyet Meydanını hınca hınç dolduran, alandan hiç ayrılmayarak Cumhurbaşkanımıza  karşı olan vefasını sevgisini gösteren Cumhurbaşkanımız alana gelince onu bağılarına basan,  coşkusu tavan yapan Ordu’lu Hemşehrilerime selam olsun .

Bir Kez daha , Kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar milletine , Ordu’ya hizmet sevdasından başka bir şey düşünmeyen, her zaman yol göstericiliği ve dik duruşu ile sadece Türkiye’nin değil dünya mazlumlarının umudu olan AK PARTİ’nin Kurucu Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ı yağan yoğun yağmura rağmen yalnız bırakmayan elleri öpülesi bay,bayan, büyüklerimize, alınları öpülesi bay,bayan,gençlerimize ve tüm vatandaşlarımıza, Yurt içinde ve Yurt Dışında Milletin Adamı ,Reisi Cumhurumuz bugün Ordu’da diyerek Televizyonları başında mitingimizi izleyen sıla’daki tüm hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyor, 16 Nisan akşamı “EVET” li bir zaferin daha bizlerle olmasını Yüce Rabbimden Niyaz ediyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır