• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Başkan Tekintaş, Zengin, Fakir Demeden Hep Bir Aradayız

Başkan Tekintaş, Zengin, Fakir Demeden Hep Bir Aradayız

Altınordu Belediyesi, tarafından hazırlanan mahalle iftarları kapsamında Çavuşlar Mahallesi’nde düzenlenen iftar programı ile Ordu’nun idarecileri ve mahalle sakinleri aynı sofrada oruç açtı. Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarı programları devam ediyor. Mahalle iftarları kapsamında gönül sofrası bu kez Çavuşlar Mahallesi’ne kuruldu. Mahalle meydanına kurulan iftar sofrası ile 7’den 77’ye çok sayıda vatandaş bir araya gelme […]

Altınordu Belediyesi, tarafından hazırlanan mahalle iftarları kapsamında Çavuşlar Mahallesi’nde düzenlenen iftar programı ile Ordu’nun idarecileri ve mahalle sakinleri aynı sofrada oruç açtı.

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarı programları devam ediyor. Mahalle iftarları kapsamında gönül sofrası bu kez Çavuşlar Mahallesi’ne kuruldu. Mahalle meydanına kurulan iftar sofrası ile 7’den 77’ye çok sayıda vatandaş bir araya gelme fırsatı yakaladı. Altınordu Belediyesi tarafından hazırlanan iftar programına Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Sedat Sarıkaya, Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Vali Yardımcıları, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, daire müdürleri, birim amirleri, meclis üyeleri ve bini aşkın vatandaş katıldı.

VALİ BALKANLIOĞLU: “HEP BİRLİKTE GÜVEN İÇERİSİNDE İFTAR SOFRALARI KURULUYOR”

Altınordu Belediyesi tarafından kurulan iftar sofrasında Çavuşlar Mahalle sakinleri ile birlikte oruç açan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ramazanın birlik ve beraberlik ayı olduğunu söyledi. İftar sofrasında vatandaşlarla buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Vali Balkanlıoğlu, “Kur’an-ı Kerim’de birçok ayette Allah ‘Size rızık olarak verdiğim mallarınızdan ihtiyaç sahiplerine de verin’ diyor. Ramazan ayı da bu sebeple çok önemli bir ay. Yardımlaşma ve dayanışma ön plana çıkıyor. Ordu huzurun başkenti ve huzur içerisinde Ramazan ayı’nı geçiriyor ve hep birlikte güven içerisinde iftar sofraları kuruluyor. Allah dünyanın her köşesinde zulüm gören Müslümanlara yardım etsin. Ben değerli Altınordu Belediye Başkanımızı kutluyorum. Ramazan ayı vesilesi ile bizi bir araya getirdi ve vatandaşlarımızla buluşturdu” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ZENGİN, FAKİR DEMEDEN HEP BİR ARADAYIZ”

Çavuşlar Mahallesi’nde kurulan iftar programında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ramazan ayı boyunca vatandaşlar ile bir arada olmaya gayret edeceklerini belirtti. Vatandaşlarla aynı sofrayı paylaşmanın huzurunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “Bugün zengin fakir demeden hep bir aradayız ve aynı sofrayı paylaşıyoruz. Bu tür şeyler Ramazan ayının güzellikleri, bu vesile ile tüm vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“TEK İSTEDİĞİMİZ DUA VE DESTEK”

Vatandaşlardan tek beklentilerinin dua ve destek olduğunu aktaran Başkan Tekintaş, “İlimiz ve ilçemiz değişmeye devam ediyor. Elimizdeki tüm imkanları sizler için seferber etmeye devam ediyoruz. Bizim beklentimiz sadece duanız, desteğiniz ve bizim milletimize olan borcumuzu ödediğimize şahitlik edebilmeniz. Bu sebeple gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi bizim tek görevimiz hizmetkarlık, bu millete hizmetkar olmamız tek hedefimiz” şeklinde konuştu.

Düzenlenen iftar programı Ordu İl Müftüsü Mürsel Öztürk’ün yaptığı duanın ve vatandaşlara dondurma ikram edilmesinin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır