Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Saraycık Mahallemiz Beklediği Hizmetleri Alıyor

Başkan Tekintaş, Saraycık Mahallemiz Beklediği Hizmetleri Alıyor
  • EKONOMİ / GENEL
  • 10 Nisan 2018
  • Başkan Tekintaş, Saraycık Mahallemiz Beklediği Hizmetleri Alıyor için yorumlar kapalı
  • 309 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Saraycık Mahallesinde beton yol başta olmak üzere birçok alanda çalışma gerçekleştirdiklerini belirterek, “Saraycık Mahallemiz yaptığımız çalışmalar sonucu bu zamana kadar almadığı hizmetin 2-3 katını aldı” dedi.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Mahallelere büyük önem veren Altınordu Belediyesi bu kapsamda hayata geçirdiği beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarını ise büyük bir özveri ile sürdürmeye özen gösteriyor. Gerçekleştirdiği çalışmalarla Saraycık Mahallesine 6.5 km’lik beton yol kazandıran Altınordu Belediyesi, yapımına başladığı 5 km’lik ilave beton yol ile Saraycık Mahallesinin ulaşımını konfora kavuşturuyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “SARAYCIK MAHALLESİ GEÇMİŞTE ALMADIĞI HİZMETİN 2-3 KATINI ALIYOR”

Saraycık Mahallesinde beton yol başta olmak üzere birçok alanda devam eden çalışmaları değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, belde statüsünden mahalle statüsüne geçen Saraycık halkının beklentilerine, yapılan hizmetlerle karşılık verdiklerini söyledi. Mahallelere büyük önem verdiklerini ve bu doğrultuda çalışmalar sürdürdüklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Saraycık Mahallemiz bizim için çok önem verdiğimiz mahallelerimizden bir tanesi. Belde statüsünden mahalleye dönüşen Saraycık Mahallemizde vatandaşlarımızın beklentilerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Saraycık Mahallemize şimdiye kadar 6.5 km beton yol yaptık ve şimdide 5 km daha ilave ediyoruz. Saraycık Mahallemizde yaptığımız birçok hizmetle amacımız Saraycık Mahallesinin yapısını en iyi şekilde koruyup kollamak. Bu çerçevede mahalle bağlantı yollarını yenileyerek ulaşımı kolaylaştırdık. Biz bir mahalleyi ele aldığımızda bir bütün olarak bakıyor, ihtiyaç sıralaması yapıyoruz ve bu çerçevede çalışma yürütüyoruz. Saraycık tarihinde yaşamadığı bir dönemi yaşıyor. Mahallemiz bu 5 yıllık sürede hak ettiğinin 2-3 katı fazlası hizmeti almış olacak” dedi.

MAHALLE SAKİNLERİ ULAŞIMDA KONFORU YAŞIYOR

Mahallede gerçekleştirilen çalışmaları değerlendiren Mahalle sakinleri en çok problemi yollarda yaşanan sıkıntılardan dolayı yaşadıklarını belirttiler. Yapılan beton yol ve asfalt çalışmaları ile ulaşım sorunlarının ortadan kalktığını aktaran mahalleliler gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: