Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Sanata ve Sanatçıya Desteğimiz Her Zaman Sürecek

Başkan Tekintaş, Sanata ve Sanatçıya Desteğimiz Her Zaman Sürecek
  • GENEL / KÜLTÜR SANAT
  • 22 Mart 2018
  • Başkan Tekintaş, Sanata ve Sanatçıya Desteğimiz Her Zaman Sürecek için yorumlar kapalı
  • 319 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi ve Altınordu Musiki Derneği tarafından ortaklaşa organize edilen “Türk Sanat Müziği Bahar Konseri” Altınordululara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde birçok çalışmaya imza atarken düzenlediği kültür sanat etkinlikleriyle de Ordulu sanatseverlerin beğenisini topluyor. Kültür-sanat derneklerine verdiği desteklerle şehrin sanatına büyük önem veren Altınordu Belediyesi bu kapsamda Altınordu Musiki Derneği ile birlikte “Türk Sanat Müziği Bahar Konseri” gerçekleştirdi. Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen konsere Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Altınordu Musiki Derneği Başkanı Necmi Oğuz, birim müdürleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ÜZERİMİZE DÜŞEN HER GÖREVİ YERİNE GETİRMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ”

Koro şefliğini Hüsnü Yakın’ın yaptığı konserde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya olan desteklerinin her zaman sürdüğünü söyledi. Kültür ve sanat konusunda Altınordu Belediyesi olarak üzerlerine düşen her türlü görevi en iyi şekilde yapmaya özen gösterdiklerini aktaran Başkan Tekintaş, “Bir kültürün, toplumda yer alabilmesi için üzerimize düşen özel görevler var. Bizde bu kapsamda üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Altınordu Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana özellikle kültürde, sanatta, sporda, sosyal faaliyetlerde ve diğer hizmet birimlerinde farklılık gözetmeksizin bize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Bundan sonraki süreçte de daha mükemmeli başarmak için isteğimiz, sanatseverlerin sanata verdiği devamlılığı sağlamasıdır. Bu çerçevede sanatseverleri bir arada tutan ve bu tür organizasyonları düzenleyen derneklerimize olan sorumluluğumuzu biliyoruz ve mümkün olduğunca belediye olarak desteklerimizi sonuna kadar sürdürüyoruz” dedi.

OĞUZ: “BİZLERE VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Programda söz alan Altınordu Musiki Derneği Başkanı Necmi Oğuz, Türk Sanat Müziği Korosu’nun uzun yıllardır faaliyetlerine devam ettiğini söyledi. Her fırsatta ve yaptıkları her organizasyonda Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın desteklerini esirgemediğini belirten ve kendisine teşekkür eden Oğuz, “Türk Sanat Müziği koromuz kurulduğu günden bu yana faaliyetlerine devam ediyor. Bu güzel gecede de adete bahara hoş geldin diyerek çok güzel ve anlamlı bir konser gerçekleştiriyoruz. Bize bu süreçte her zaman destek veren Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu

Koro şefliğini Hüsnü Yakın’ın yaptığı “Türk Sanat Müziği Bahar Konseri” Altınordu Musiki Derneği koro ve solistlerinin performansları ile Ordu Kültür Sanat Merkezini dolduran Türk Sanat Müziği severlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Yaklaşık 2 buçuk saat süren program Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın konserin koro şefliğini yapan Hüsnü Yakın’a çiçek taktim etmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: