Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Ordu İlimiz Turizm Açısından Avantajlı

Başkan Tekintaş, Ordu İlimiz Turizm Açısından Avantajlı

Ordu Dernekler Federasyonu(ORDEF) Başkanı Celalettin Dervişoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Engin Tekintaş, yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ordu’nun turizm noktasında avantajlı olduğunu kaydetti.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: ” ORDU İLİMİZ TURİZM NOKTASINDA AVANTAJLI”

Başkan Engin Tekintaş, İl dışındaki Orduluların memleketlerini ziyaret etmelerini, yatırım yapmalarını istediklerini belirtirken, “Öncelikle ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Belediyemize hoş geldiniz. Şehri iyi tanıyan iyi bilen kardeşlerimizin mümkün olduğunca bizimde katkılarımızla bu şehre yatırım yapmalarını arzu ediyoruz. Büyükşehir olmanın avantajlarını üç yıldır kullanmaya devam ediyoruz. İşimizi biraz daha planlı hale getirmeye gayret ediyoruz. Şehrimizde yeni turizm alanları keşfetmeye devam ediyoruz. Bu alanlara göre hem yatırımcıları hem de kendimizi yönlendirmeye gayret ediyoruz. Diğer taraftan turizm açısAçısındanından ilimizi çok avantajlı görüyoruz. Bu süreçte hızla sayısı her gün artan ziyaretçi profilimizi üst düzeye taşımamız gerektiğine inanıyoruz. ORDEF’in yönetim kurulu üyelerine İstanbul’da bu birlikteliği sağlamak üzere kurulan tüm derneklerimizin başkan ve yönetimine İstanbul’da yaşayıp memleketini hiç bir zaman unutmayan Ordulu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. ORDEF’i ağırlamaktan memnuniyet duydum.” şeklinde konuştu.

BAŞKAN DERVİŞOĞLU: “İLİMİZİ TEMSİL ETMEK İÇİN GAYRET EDİYORUZ”

Başkan Celalettin Dervişoğlu ise, Başkan Tekintaş’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederken, “Bugün Altınordu Belediyemizi ziyaret ettik. Bu ziyaretten son derece memnunuz. Biz doğduğumuz topraklardan doyduğumuz topraklara göç etmişiz ama Ordumuzla bağlarımızı koparmadık.Bu birlikteliğin daha kapsamlı olması için hareket ediyoruz. İlimizi temsil etmek için gayret ediyoruz. İlginize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: