Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Milletin can ve mal güvenliği Onlara Emanet

Başkan Tekintaş, Milletin can ve mal güvenliği Onlara Emanet
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 09 Nisan 2018
  • Başkan Tekintaş, Milletin can ve mal güvenliği Onlara Emanet için yorumlar kapalı
  • 340 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “10 Nisan Polis Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, mesajında, Türk Polis Teşkilatı’nın 173 yıldır görevini en iyi şekilde yerine getirdiğini söyledi. Milletin can ve mal güvenliğinin korunması için mesai gözetmeksizin çalışan emniyet mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü kutlayan Başkan Tekintaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Polis Teşkilatımız 173 yıldır, kamu düzeninin ve asayişinin sağlanması, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumlulukları yerine getirmektedir. Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesi, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesini önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer almaktadır. Tüm polislerimiz bu bilinçle güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle bu görevleri yerine getirmektedir. Bu kapsamda polis teşkilatımız gücünü halktan ve kanunlardan alarak, görevini fedakarca yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.

Bu vesile ile Türkiye Cumhuriyeti’nin temel kurumlarından biri olan Türk Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıl dönümünde vatan ve millet için gözünü kırpmadan şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yaad ediyor, halkımızın güvenliği için mesai gözetmeksizin çalışan tüm polislerimizin Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: