Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Her Zaman Halkın İçinde Halkla İç İçe

Başkan Tekintaş, Her Zaman Halkın İçinde Halkla İç İçe
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 28 Eylül 2017
  • Başkan Tekintaş, Her Zaman Halkın İçinde Halkla İç İçe için yorumlar kapalı
  • 334 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, göreve geldiği günden bu yana Altınordulularla kucaklaşmaya, onların dertlerini dinleyip çözüm üretmeye ve yepyeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

30 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı seçildiği günden bugüne 7’den 70’e tüm Altınordulularla bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşlarla iç içe olmaya özen gösteriyor. Her fırsatta esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri ziyaret eden vatandaşın iyi gününde ve kötü günlerinde yanlarında olup dertlerini dinleyen, taleplerini not alan ve yeni projeleri hakkında bilgiler veren Başkan Tekintaş, “Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da Altınorduluların daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi” dedi.

“Altınordu’yu Cazibe Merkezi Haline Getirmek İçin Çalışıyoruz”

‘Altınordu’yu huzurun ve konforun cazibe merkezi haline getirmek için ekip arkadaşlarımız ile bütün mesaimizi yepyeni projeler üretmek için harcıyoruz’ diyen Başkan Tekintaş, “Hiçbir Altınordulu kardeşimizi birbirinden ayırmıyoruz. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum” diye konuştu.

“Yıllardır Mahrum Bırakılan Çalışmaları Öncelik Edinerek Hizmet Üretiyoruz”

Gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde yaptıkları önemli hizmetler ve yatırımlar hakkında esnafa bilgi veren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş; “Modern bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak yıllardır mahrum bırakılan hizmetleri öncelik edinerek şehrimize birçok alanda hizmet ürettik. Gelecek için, Altınordu için çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. İnsanımıza hizmet için geldiğimiz bu kutlu görevde anlımızın akıyla hemşerilerimize hizmet ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Milletimizin Desteği İle Yolumuza Devam Ediyoruz”

Millet için 7 gün 24 saat çalıştıklarının altını çizen Başkan Engin Tekintaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmeye gayret ediyoruz. 30 Mart seçimlerinde verdiğimiz sözlerin çoğunu yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Biz milletimize efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Bunun milletimizin iyi bildiğini bizlere verdikleri güven ve destek ile farkındayız. Onların bu desteği ve güveni ile emin adımlarla hedeflerimize gidiyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: