Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Çevre Düzenlemesi Mostar’ın Güzelliğine Güzellik Katacak

Başkan Tekintaş, Çevre Düzenlemesi Mostar’ın Güzelliğine Güzellik Katacak
  • GENEL / KÜLTÜR SANAT / SİYASET
  • 04 Ağustos 2017
  • Başkan Tekintaş, Çevre Düzenlemesi Mostar’ın Güzelliğine Güzellik Katacak için yorumlar kapalı
  • 299 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, prestij projelerinden olan ve vatandaşların hizmetine sunulan Mostar Köprüsü’nde çevre düzenlemelerinin devam ettiğini belirterek Mostar’ın çehresinin değişerek Altınordu’nun gözde mekanlarından biri olacağını söyledi.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde çevre düzenlemeleri ve mimari yapılar inşa ederek Altınordu’nun modern bir kent olması için yaptığı çalışmalara aralıksız devam ediyor. Bu kapasamda Altınordu Belediyesi’nin prestij projeleri arasında yer alan ve Civil Irmağı’nın denize döküldüğü alanda inşa edilerek kısa süre önce vatandaşın hizmetine sunulan Mostar Köprüsü’nde ise son düzenlemeler yapılıyor.
Mostar Köprüsü’nde yapılan çalışmalar ile görsel güzelliklerin oluşturulması sağlanırken mevcut alanda oluşabilecek kötü kokularında önüne geçilmesi hedefleniyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “YAPILAN ÇEVRE DÜZENLEMELERİ MOSTAR’IN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATACAK”

Çevre düzenlemelerinin devam ettiği Mostar Köprüsü’nde incelemelerde bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, çalışmaların tamamlanması ile Mostar Köprüsü’nün çehresinin değişerek Altınordu’nun gözde mekanlarından birisi olacağını belirtti. Köprü çevresinde yapılan çalışmalar ile çevre kirliliği ve oluşabilecek kötü kokuların önüne geçileceğini aktaran Başkan Tekintaş, “Mostar Köprüsü’nün güzelliğine güzellik katacak olan çevre düzenlemelerini de kapsayan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında suyun önüne setler yaparak hem güzel bir görüntü hem de denizle birleşen alanda oluşan pisliği ortadan kaldıracağız. Çalışmaların son bulması ile Mostar Köprüsü’nün çevresinde güvenli bir alan oluşacak ve yeni bir yeşil alan inşa edeceğiz. Kısa sürede çalışmaları tamamlayarak Civil Irmağı’nın temizliği, köprünün güvenliği ve sahil alanındaki sosyal dokunun güçlenmesi için önemli bir adım atmış olacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: