• DOLAR
  %1,65
 • EURO
  %2,94
 • ALTIN
  %2,26
 • BIST
  %0,51
Başkan Tekintaş Başbakan Yardımcısı Kurtuşmuş ile Görüştü

Başkan Tekintaş Başbakan Yardımcısı Kurtuşmuş ile Görüştü

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’tan Ankara çıkartması. İnceleme ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş önemli ziyaretlerde bulunuyor. Göreve geldikten sonra Ankara’ya daha çok parti ve belediyeyle ilgili toplantılara katılmak için giden Başkan Tekintaş bu kez özel ziyaretler yapmasıyla dikkat çekti. Başkan Tekintaş’ın ilk ziyaret durağı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu oldu. […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’tan Ankara çıkartması. İnceleme ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş önemli ziyaretlerde bulunuyor.

Göreve geldikten sonra Ankara’ya daha çok parti ve belediyeyle ilgili toplantılara katılmak için giden Başkan Tekintaş bu kez özel ziyaretler yapmasıyla dikkat çekti.

Başkan Tekintaş’ın ilk ziyaret durağı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu oldu. Tekintaş daha sonra Devlet Denetleme Kurumu Başkanı Ordu Kumrulu Yunus Arınçı’yı ziyaret etti.

Tekintaş’ın  günün sonunda son durağı Başbakan Yardımcısı Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş’tu. Samimi bir havada geçen ziyaretle ilgili Başkan Tekintaş,” Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş’u ziyaret ettik” şeklinde sosyal medyadan fotoğraf paylaştı.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’ta ziyaretle ilgili sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla ilgili “Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş’a nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum” şeklinde not yazdı.

Tekintaş’ın ziyaretlerine bugün de devam edeceği bildirildi.

3 yıldır Altınordu’daki yoğun çalışma nedeniyle Ankara’yı ihmal eden Başkan Tekintaş’ın bundan sonra Başkent ziyaretlerini daha sık yapması bekleniliyor.

Kaynak:ordugazete.com

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır