• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Başkan Rahmi Çakar, Zabıtalar Esnafa Saldırdı Haberleri Maksatlı

Başkan Rahmi Çakar, Zabıtalar Esnafa Saldırdı Haberleri Maksatlı

Ordu Bem Bir Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar, esnafın zabıtalar tarafından dövüldüğüne ilişkin haber ve sosyal medya paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir esnafın zabıtalar tarafından dövüldüğüne ilişkin haber ve sosyal medya paylaşımlarının yalan ve iftira olduğu bizzat seyyar satıcının ifadeleriyle ortaya çıkarken, bazı mihrakların Belediye çalışanlarını yıpratmak için zabıtalar üzerinden yeni […]

Ordu Bem Bir Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar, esnafın zabıtalar tarafından dövüldüğüne ilişkin haber ve sosyal medya paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir esnafın zabıtalar tarafından dövüldüğüne ilişkin haber ve sosyal medya paylaşımlarının yalan ve iftira olduğu bizzat seyyar satıcının ifadeleriyle ortaya çıkarken, bazı mihrakların Belediye çalışanlarını yıpratmak için zabıtalar üzerinden yeni bir karalama kampanyası kurguladıkları anlaşıldı.

Fatsa’da yaşanan sıradan bir olay üzerinden yalan ve iftiralarla Ordu Büyükşehir Belediyesinin hedef alındığı belirten Bem Bir Sen Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar “Son aylarda Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde zabıtalar üzerinden Belediyelere karşı yeni bir saldırı furyası başlatıldığını görüyoruz. Zabıtalar da bu ülkenin insanları ve onlar da vicdan taşıyor. Bazı medya organlarının özellikle zabıta denetimlerini takip ederek bazı yaşanan rutin tartışmaları sanki ekmek peşindeki vatandaşlara saldırı yapılmış gibi göstererek Belediyelerin itibarını düşürmeye çalıştığını görüyoruz. Yalanlarına alet etmek istedikleri seyyar satıcının karakoldaki kendi ifadesi bile bu çevrenin iftiralarını net olarak ortaya koyuyor zaten. Özellikle son aylarda medyada sıkça gündeme getirilmeye başlanan ve birçoğunun kurmaca olduğu ortaya çıkan zabıta haberleriyle hangi çevrelerin ne yapmak istediklerini anlıyoruz. Belediye çalışanları ve yöneticilerini vatandaşa karşı vicdansız ve acımasız gibi gösterme gayreti var. Şunu ifade etmek isteriz ki; bizler bütün makamların millete hizmet etme makamı olduğu ve vatandaşlarımızın hizmetkarı olduğu şiarıyla çalışan Belediye çalışanları yapılan bir haksızlıktır. Amacın Belediyeleri karalayarak çıkar kazanmaya çalışıyor.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır