• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Başkan Çelenk, Tüm Piyonları Saf Dışı Bıraktık

Başkan Çelenk, Tüm Piyonları Saf Dışı Bıraktık

Ordu Ak Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısı il binasında yapıldı. Toplantıya ,Büyükşehri Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl ana kademe, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri , İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanları katıldı. Toplantının Divan başkanlığını Halil Öz yaptı ,Divan Başkanı Öz, açılışta şehitler […]

Ordu Ak Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi toplantısı il binasında yapıldı.
Toplantıya ,Büyükşehri Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl ana kademe, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri , İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanları katıldı.
Toplantının Divan başkanlığını Halil Öz yaptı ,Divan Başkanı Öz, açılışta şehitler için birer fatiha okutarak toplantıyı başlattı.
Toplantının açış konuşmasını İl Başkanı Av.Uğur Çelenk yaptı . daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ,son olarak da Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş konuşma yaptı. Teşkilat çalışmalarına geçildi. Teşkilat Başkanı İsmail Kırca sunum yaparak. Ordu Teşkilatının Genel Merkez nezdinde başarılı olduğunu bu başarıyı elden bırakmamak gerektiğinin vurgusunu yaptı.
SOSYAL MEDYA SOYTARILARINA KARŞI UYANIK OLALIM
Başkan Çelenk, Partililere seslenerek, çağımız iletişim ve teknoloji çağı,dünyanın öbür ucunda veya Türkiye ‘de bir olay bir hadise olunca daha dakika geçmeden aynı anda haber alabiliyoruz diyerek , son günlerde sosyal medyada bazen kendilerini savcı hakim yerine koyup yerelde ahkam kesen ,FETÖ gibi bizim en çok lanet ettiğimiz bir örgütü bize ve Belediye Başkanlarımıza yamamaya çalışan, Büyükşehir Belediye Başkanına şahsi kininden dolayı, olur olmaz ihale haberleri yapan kendini AK PARTİ’nin sahibi zanneden falancaya çok yakınım , falanca bakan benimle diye bakanlarımızın adını da lekeleyen ,ulusalda ise, bazen kendilerine osmanlı ocakları ,bazen diriliş diye isim veren kendilerini AK PARTİ ‘li gibi gösteren bu ve bunun gibi sosyal medya soytarılarına karşı uyanık olalım , onların yaydığı haberlere itibar etmeyelim diyerek, Rabbimizin Hucurat Suresinde ; Ey inananlar! Eğer yoldan çıkmışın biri size bir haber getirirse, onun iç yüzünü araştırın, yoksa bilmeden bir millete fenalık edersiniz de sonra ettiğinize pişman olursunuz buyurduğu gibi yoldan çıkmışların haberlerine itibar etmeyelim , kenetlenelim ve hemen doğrusunu araştırarak doğru haberi yayalım , haberi kaynağından araştıralım, bizim Büyükşehir Belediye Başkanımız en kolay ulaşılan bir başkan kendisine bizzat sorun ve o soytarıya cevabını verin , zaten bizim partimiz iletişimi en hızlı kullanan , sosyal medyayı da en hızlı kullanan ve yayan parti dedi.
ALTINDA DOĞDUĞUMUZ BU AY-YILDIZLI BAYRAĞIN DİBİNDE ÖLMEK, BİZİM İÇİN ŞEREFLERİN EN BÜYÜĞÜDÜR
Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Av.Uğur Çelenk, Ülkemizde yaşanan terör olayları bizleri derinden üzmektedir. En son İzmir’de yaşanan menfur saldırıda büyük bir tehlikeyi son anda önleyen Polis Kardeşimiz Feti Sekin ‘e ALLAH ‘tan rahmet diliyorum, yakınlarına sabrı Cemil niyaz ediyorum, Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi altında doğduğumuz bu ay-yıldızlı bayrağın dibinde ölmek, bizim için şereflerin en büyüğüdür Ömer Halis Demir gibi Fethi Sekin gibi bu ülkede 80 milyon Vatan uğruna, bayrak uğruna, toprak ve ezan uğruna şehit olmak için can atan Türk milleti var . Yine Liderimizin haykırışı ile “Başaramayacaksınız, Milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımız susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, bu halka boyunduruk vurduramayacaksınız diyerek , başta bu aziz milletin önünde arslanlar gibi, zalim ve hainlerin karşısında dimdik duran, ben bu yola beyaz kefenimi giydim de öyle çıktım diyen, Seyydi’üş Şüheda Hz.Hamza gibi ben gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmam diyen bir Liderimiz var dedi.
TÜM PİYONLARI SAF DIŞI BIRAKTIK , HAMD OLSUN “ŞAH MAT” OLMAK ÜZEREDİR
Başkan Çelenk, Sınır ötesi harekatta askerlerimiz destan üstüne destan yazmaktadır, dünya şaşkın Türk ordusunu hayranlıkla izlemektedir. Bölgeye barışı biz getireceğiz , Sevr de , Lozan’da bize biçilen elbise artık bize dar gelmektedir diyerek, yine merhum lider Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hocamızın dediği gibi “Bütün mesele Türkiye’nin Şeftali yerine motor üretmesiydi” , artık şeftali üretilen dönem geride kalmıştır , tarım ürünlerinin yanı sıra, Türkiye dünyanın en ileri teknolojisi ile kendi milli silahlarını kendisi yapmaktadır. Türkiye 2023 ‘e hazırlanmaktadır yani muasır medeniyete gitmektedir, bizi durduramayacaklarını anlayanlar hile üstüne hile ile , bayrak operasyonları ile, başımıza bela örmeye çalışmaktadırla , Balkanlarda, Kardeş Türki Cumhuriyetlerde, Ortadoğu da , üst aklın, küresel güçlerin , hilelerini, oyunlarını bozan, hamlelerini önceden gören onların hile ve oyunlarına karşı ALLAH’(cc) yardımı ile hamle üstüne hamle yapan bir dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’nımız var, onun sayesinde tüm piyonları saf dışı bıraktık , hamd olsun “ŞAH MAT” Olmak üzeredir ,Türkiye bu istikbal ve istiklal mücadelesinden hem ekonomik olarak hem de güç dengelerini alt üst ederek alnın akı ile çıkacak bölgesinde lider dünyada yeniden söz sahibi bir ülke olacaktır , “Zafer Yakındır ve Zafer İnananlarındır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır