• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Bakan Yardımcısı Alpay ve Beraberindeki Heyet Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Bakan Yardımcısı Alpay ve Beraberindeki Heyet Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum ve beraberindeki heyet, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. REFERANDUM TÜRKİYE İÇİN HAYATİ ÖNEME SAHİP Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili düşüncelerini paylaşmak amacıyla Ordu’ya geldiklerini ifade ederek, “16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili vatandaşlarımız ve STK temsilcilerimizle […]

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum ve beraberindeki heyet, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

REFERANDUM TÜRKİYE İÇİN HAYATİ ÖNEME SAHİP

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili düşüncelerini paylaşmak amacıyla Ordu’ya geldiklerini ifade ederek, “16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili vatandaşlarımız ve STK temsilcilerimizle hasbihâl etmek ve düşüncelerimizi paylaşmak amacıyla Ordu ilimize geldik. Referandumun ülkemiz için son derece hayati öneme sahip olduğunu düşünüyor ve sandıktan güçlü bir şekilde ‘Evet’ çıkmasını arzu ediyoruz” dedi.

ENVER BAŞKAN ORDU’YA DEĞER KATTI

Bakan Yardımcısı Alpay, Başkan Enver Yılmaz ile birlikte milletvekilliği yaptıklarını belirterek, “Ordu bizim için çok özel bir il. Birlikte milletvekilliği yaptığımız Enver Başkan, arkadaşımız ve dostumuzdur. Ordu ilimiz için büyük bir imkân olan Enver Bey’in Ordu’ya değer kattığını çok yakinen biliyorum” diye konuştu.

ORDU’DA HUZURLU BİR REFERANDUM SÜRECİ YAŞAYACAĞIZ

Başkan Enver Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum ve beraberindeki heyeti ilimizde ağırlamaktan son derece mutlu olduk. İnşallah Ordu’da hep birlikte çok huzurlu bir referandum süreci yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır