• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Altınordululardan Başkan Tekintaş’a Teşekkür

Altınordululardan Başkan Tekintaş’a Teşekkür

Altınordu Belediyesinin mahallelerde sıcak asfalt çalışmasına devam ediyor. Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin en büyük mahallelerinden olan Bucak mahallesinde sıcak asfalt çalışmasına aralıksız devam ediyor. Şehrin genelinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarının devam ettiğini ve 2017 yılının Altınordu ilçesinde sıcak asfalt dönemi olacağını vurgulayan Başkan Engin Tekintaş, Alt yapı çalışmalarının bittiği […]

Altınordu Belediyesinin mahallelerde sıcak asfalt çalışmasına devam ediyor.

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin en büyük mahallelerinden olan Bucak mahallesinde sıcak asfalt çalışmasına aralıksız devam ediyor.

Şehrin genelinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarının devam ettiğini ve 2017 yılının Altınordu ilçesinde sıcak asfalt dönemi olacağını vurgulayan Başkan Engin Tekintaş, Alt yapı çalışmalarının bittiği mahalle ve sokaklarımızda sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışmasına kaldığımız yerden devam ediyoruz, dedi.

Başkan Engin Tekintaş, yaptığı açıklamada “ Altınordu Belediyesi olarak ilçe genelinde yaptığımız sıcak asfalt çalışmasına devam ediyoruz. Ekiplerimiz alt yapı çalışmalarını tamamladıkları alanlarda sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmalarımız şuan ilçemizin en büyük mahallesi olan Bucak mahallemizde devam ediyor. Buradaki hedefimiz 5.5 kmlik bir yol ağımızı sıcak asfaltta kavuşturmaktı. Şuana kadar 4.1 kmlik bir alanda sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Geriye kalan kısım için ise ekiplerimiz alt yapı çalışmalarına devam ediyorlar” diye konuştu

“11 AYRI NOKTADA 60 PERSONEL İLE ÇALIŞIYORUZ”

Çalışmaların 11 ayrı noktada 60 personelle devam ettiğini kaydeden Başkan Engin Tekintaş “Çalışmalarımızı Ordu Büyükşehir Belediyemiz, Yedaş, OSKİ ile koordineli halde yapıyoruz. Sıcak asfalt çalışması yaptığımız alanlara baskı beton kaldırım yaparak mahallelerimizde kaliteyi artırmaya devam ediyoruz. Bir şehri yeniden inşa ediyoruz. İlçemiz geçmişte adeta bir enkazdı. Şimdi bu enkazı bu şehrin kaderi olmaktan çıkartıp, modern ve geleceği parlak bir ilçe haline getirmek için çaba gösteriyoruz.Ekiplerimiz şuan 11 ayrı noktada 60 personelimiz çalışmalarına devam ediyor” şeklinde konuştu.

“VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR”

Yapılan çalışmaların Bucak mahallesi adına bir milad olduğunu ifade eden Bucak mahalles sakinleri, “Geçmişte göremedikleri, alamadıkları hizmetleri kısa zaman içinde aldıklarını ve bunun mimarları olan Ordu Büyükşehir Belediyesine ve Altınordu Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.Mahallemiz artık hem standarları yüksek hem de modern bir mahalle olma yolunda hızla ilerliyor” şeklinde konuştular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır