• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Altınordu’da Vezneler Hafta Sonu da Hizmet Verecek

Altınordu’da Vezneler Hafta Sonu da Hizmet Verecek

Altınordu Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için 2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi birinci taksit ödemelerinin yapılabilmesi amacıyla veznelerini hafta sonu açık tutarak hizmet vermeye devam edecek. 2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi’nin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre 31 Mayıs Çarşamba günü sona eriyor. Vergisini ödemekte geç kalan ve son güne […]

Altınordu Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için 2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi birinci taksit ödemelerinin yapılabilmesi amacıyla veznelerini hafta sonu açık tutarak hizmet vermeye devam edecek.

2017 yılı Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi’nin birinci taksitlerinin ödenmesi için tanınan süre 31 Mayıs Çarşamba günü sona eriyor. Vergisini ödemekte geç kalan ve son güne bırakan vatandaşların mağdur olmamasını isteyen Altınordu Belediyesi, bu kapsamda veznelerini hafta sonu da açık tutacak.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “VATANDAŞLARIN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN VEZNELERİMİZ HAFTA SONU AÇIK OLACAK”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş konuya ilişkin yaptığı açıklamada vatandaşların cezalı vergi ödememeleri için veznelerin Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vereceğini söyledi. Hafta sonu verilen hizmetlerin vatandaşın mağdur olmasını önlemek için yapıldığını aktaran Başkan Tekintaş, “Emlak ve İş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi birinci taksitlerinin 31 Mayıs’ta sona erecek olması nedeniyle vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için  tahsilat veznelerimiz Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermeye devam edecek. Aynı zamanda vatandaşlarımız ödemelerini nakit olarak yapabildiği gibi kredi kartı ile de taksitli olarak yapabilecek” dedi.

VERGİ ÖDEME İŞLEMİ İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILABİLİYOR

2017 yılı Emlak ve İş yerleri Çevre Temizlik Vergilerinin birinci taksitini ödemek isteyen vatandaşlar 31 Mayıs’a kadar Altınordu Belediyesi veznelerinden işlem yapabilecek. 31 Mayıs Çarşamba gününe kadar hafta içi mesai saatleri boyunca hizmet verecek vezneler, vatandaşları mağdur olmaması için hafta sonu da açık kalacak. Vergi ödemelerini internet üzerinden yapmak isteyenler ise işlemlerini belediyenin resmi internet sitesi olan www.altinordu.bel.tr adresinden yapabilecek. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır