• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Altınordu Musiki Derneği İlk 2017 Konserini Gerçekleştirdi

Altınordu Musiki Derneği İlk 2017 Konserini Gerçekleştirdi

Altınordu Musiki Derneği tarafından organize edilen 2017 yılının  ilk Türk Sanat Müziği konseri gerçekleştirildi. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Türk Sanat Müziği konserine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Altınordu Belediyesi Kurum Müdürleri ve personelleri katıldı  Koro şefliğini Hüsnü Yakın’ın yaptığı program da Altınordu Musiki Derneği koro ve solistleri Atatürk Kültür […]

Altınordu Musiki Derneği tarafından organize edilen 2017 yılının  ilk Türk Sanat Müziği konseri gerçekleştirildi.

Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Türk Sanat Müziği konserine Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Altınordu Belediyesi Kurum Müdürleri ve personelleri katıldı

 Koro şefliğini Hüsnü Yakın’ın yaptığı program da Altınordu Musiki Derneği koro ve solistleri Atatürk Kültür Merkezi’ni dolduran personellere ve ailelerine unutulmaz bir akşam yaşattı.

2 saat süren program sonrasında koro şefliğini yapan Hüsnü Yakın’a çiçek taktim eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Musiki Derneğine ve birbirinden güzel Türk Sanat Müziklerini seslendiren koro ve solistlere çok teşekkür ediyorum. Belediye olarak sanata ve sanatçıya olan desteğimiz bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecek” şeklinde konuştu.

 Altınordu Musiki Derneği Başkanı Necmi Oğuz “ Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş ve ekibine bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız bugün olduğu gibi bundan sonra da sanata ve sanatçıya olan desteğine devam edeceğini biliyorum. Bu akşam ki programı hazırlamamızda Başkanımızın büyük katkıları oldu. Siz değerli konuklarımızın huzurunda başkanımıza ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır