Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Altınordu Belediyesi’nin 2018 Bütçesi Onaylandı

Altınordu Belediyesi’nin 2018 Bütçesi Onaylandı
  • EKONOMİ / GENEL / SİYASET
  • 18 Ekim 2017
  • Altınordu Belediyesi’nin 2018 Bütçesi Onaylandı için yorumlar kapalı
  • 329 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis toplantısının 2. oturumu gerçekleştirildi. Toplantıda Altınordu Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi 145 milyon TL olarak oy çokluğu ile kabul edildi.

 

​​​​​​​​​Altınordu Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı 2. oturumu Altınordu Belediye Meclis Salonu’nun tadilatta olması sebebi ile Ordu Su Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (OSKİ) hizmet binasında ki salonda yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.

Gerçekleştirilen meclis toplantısında Altınordu Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi görüşüldü. Yapılan toplantıda Altınordu Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi 145 milyon TL olarak belirlendi ve oy çokluğu ile kabul edildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2018 yılı bütçesinin 145 milyon TL olarak belirlendiğini söyledi. 2018 yılı bütçesinde gerçekleşme oranını yukarıya, bütçe büyüklüğünü de aşağıya çekmeyi hedeflediklerinin altını çizen Başkan Tekintaş, aradaki mesafeyi kapatıp bütçe açığı bırakmadan, denk hale getirecek çalışmaları sürdürmeye devam edeceklerini belirtti.

Ekim Ayı Meclis Toplantısı karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona ererken Kasım Ayı Meclis Toplantısı’nın ise 3 Kasım Cuma günü yapılması kararlaştırıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: