• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Altınordu Belediyesi, 15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

Altınordu Belediyesi, 15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu

Altınordu Belediyesi tarafından 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü kapsamında düzenlenen Mevlid-i Şerif etkinliğinin ardından vatandaşlara Mevlid şekeri ve yemek ikramı yapıldı. Altınordu Belediyesi, 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü kapsamında Mevlid-i Şerif etkinliği düzenledi. Düz Mahalle’de bulunan Orta Cami’nde gerçekleştirilen programa Ordu Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ordu […]

Altınordu Belediyesi tarafından 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü kapsamında düzenlenen Mevlid-i Şerif etkinliğinin ardından vatandaşlara Mevlid şekeri ve yemek ikramı yapıldı.

Altınordu Belediyesi, 15 Temmuz Milli Birlik ve Dayanışma Günü kapsamında Mevlid-i Şerif etkinliği düzenledi. Düz Mahalle’de bulunan Orta Cami’nde gerçekleştirilen programa Ordu Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “15 TEMMUZ’UN YIL DÖNÜMÜNDE ŞEHİTLERİMİZİ ANMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Mevlid-i Şerif okunmasının ardından Orta Cami avlusuna kurulan alanda protokol üyeleri tarafından vatandaşlara yemek ikramı yapıldı. Düzenlenen etkinlikte konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 15 Temmuz’u unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını söyledi. 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde şehitleri andıklarını ve bu doğrultuda Mevlid’i Şerif etkinliği düzenlediklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Hain darbe girişiminin yıldönümünde Orta Cami’nde Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar yapıldı. Yapılan etkinliğin ardından katılım gösteren vatandaşlarımıza öğle yemeği ikramında bulunduk. Türkiye bundan sonra artık asla ve asla bir darbe girişimi ile karşılaşmayacak. Bu doğrultuda milletimiz bu sağduyuyu sağladı. Bugün buradaki birlik ve beraberlik bu durumun en iyi göstergesi oldu” dedi.

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik yemek ikramının yapılmasının ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır