Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Altınordu Belediye Temizlik İşleri Personeli Moral Depoladı

Altınordu Belediye Temizlik İşleri Personeli Moral Depoladı
  • GENEL / SİYASET
  • 21 Eylül 2017
  • Altınordu Belediye Temizlik İşleri Personeli Moral Depoladı için yorumlar kapalı
  • 343 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli düzenlenen etkinlikte bir araya gelerek moral depoladı.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalara aralıksız devam ediyor. Bu çalışmaların yürütülmesinde önemli bir paya sahip olan Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri de mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyor.

Altınordu’nun temiz tutulmasında önemli bir yere sahip olan Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri personelleri kendileri için düzenlenen etkinlikte buluştu. Bu kapsamda Boztepe’de yapılan ‘Moral ve Motivasyon’ etkinliğinde personeller yapılan çeşitli yarışmalarla moral depoladı. Düzenlenen etkinliğe Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı.

Başkan Tekintaş: “Personellerimizin Motivasyonu İçin Önemli Bir Etkinlik Gerçekleştirildi”

Personelin moral kazanması için düzenlenen etkinliğe katılan ve çalışanlarla bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, burada yaptığı konuşmada personellerin yaptığı çalışmaların önemine vurgu yaptı. Gerçekleştirilen ‘Moral ve Motivasyon’ etkinliğinin ilerleyen yıllarda aileleri de kapsayan bir etkinlik olmasını planladıklarını aktaran Başkan Tekintaş, “Şehrimizin temiz tutulmasını, düzenli olmasını, halkımızın konforunu yükseltecek ve yaşam kalitesini arttıracak çalışmalarını sürdürerek emek sarf eden Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri ile bir aradayız. Bugün yapılan etkinliğin ilerleyen zamanlarda belirli aralıklarla ailelerin de katılacağı daha kapsamlı bir etkinlik yapmayı planlıyoruz. Bu çerçeve de yapılan etkinlilerin çalışma arkadaşlarımızın hem bir birleri ile güzel bir gün geçirmelerini sağlamak hem de bu motivasyonu bir birlerine sunmaları için önemli bir program olduğunu düşünüyorum” dedi.

“Tüm Çalışmalarımızda Düzenli Planlamalar Yaparak Geleceği İnşa Etmeye Devam Edeceğiz”

30 Mart Yerel Seçimlerinden bu yana vatandaşa hizmet konusunda özveri ile çalıştıklarını ve hep birlikte bu geleceği inşa etmek için çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çizen Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak 3 yılı geride bıraktık. Bu süreçte en önemli şey geride bıraktığımız izler. Vatandaşlarımız bize 30 Mart’ta verdiği destek ve güvenle hizmeti talep etti ve bizde bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bunlar yapılırken tüm personellerimiz büyük emek verdi, verdiğiniz emekler için tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu süreçte teknolojinin imkanlarını kullanarak, iş sağlığı ve iş güvenliğine dikkat ederek, çalışma saatlerini düzenli planlayarak geleceğimizi inşa etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen etkinlik, renkli görüntülere sahne olurken yapılan çuval yarışı, halat çekme, yumurta ve yoğurt yeme yarışmalarının ardından sona erdi.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: