• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Akarsu, TMO Fındık Alımına Başlıyor!

Akarsu, TMO Fındık Alımına Başlıyor!

Yüz binlerce fındık üreticisinin merakla beklediği müjdeli haber geldi. Toprak Mahsulleri Ofisi’nin fındık alımı yapacağını duyurmasının ardından üreticiler merakla nasıl alım yapılacağını bekliyordu. Konuyla ilgili müjdeyi Altınordu Ziraat Odası Başkanı Selami Akarsu verdi. TMO’nun bu hafta içinde alıma başlayacağını ifade eden Akarsu, alımın gelecek sezonda da devam edeceğini müjdeledi. Akarsu yaptığı açıklamada: “TMO Genel Müdürlüğü’nden yetkililerle […]

Yüz binlerce fındık üreticisinin merakla beklediği müjdeli haber geldi.
Toprak Mahsulleri Ofisi’nin fındık alımı yapacağını duyurmasının ardından üreticiler merakla nasıl alım yapılacağını bekliyordu.

Konuyla ilgili müjdeyi Altınordu Ziraat Odası Başkanı Selami Akarsu verdi.

TMO’nun bu hafta içinde alıma başlayacağını ifade eden Akarsu, alımın gelecek sezonda da devam edeceğini müjdeledi. Akarsu yaptığı açıklamada: “TMO Genel Müdürlüğü’nden yetkililerle görüştük. Üreticilerimizin memnun olacağı bir fiyattan alım yapacaklar, çalışmalar sürüyor.. Fiyatı çok kısa zaman sonra herkes duyacak. Alım konusunda ise kararlı bir şekilde bu hafta başlayacaklar. Alım şartları herhangi bir miktara bağlı olmayacak. Yani yeni sezonda da alımlar devam edecek. Bu da üreticilerimize müjde olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır