Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Türkiye’nin ekonomi yazarları Ordu’da buluştu

Türkiye’nin ekonomi yazarları Ordu’da buluştu
  • EKONOMİ / GÜNCEL
  • 05 Eylül 2021
  • Türkiye’nin ekonomi yazarları Ordu’da buluştu için yorumlar kapalı
  • 96 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ekonomi Gazeteciler Derneği’nin 2021 yılı faaliyetleri içerisinde düzenlenen “Sürdürülebilir Turizm ve Bir Yerel Kalkınma Modeli-Ordu” başlıklı etkinlik kapsamında ulusal bazda yayın yapan medya kuruluşlarından ilimize gelen ekonomi yazarları ve iş insanları ile bir aradaydık.

Sabah Tayfun Gürsoy Parkı’nda sahil gezisi ile başladığımız programda ilk olarak teleferik yanında kurduğumuz 32 iş yerinden oluşan ve yöresel ürünlerimizin satışının yapıldığı Yöresel Ürünler Pazarı’nın tanıtımını gerçekleştirdik. Ardından tüm alt ve üst yapısıyla yenilediğimiz, görsel estetiği ve mural sanatıyla ilgi odağı olan ve açık bir AVM hüviyetine bürünen Sırrı Paşa Caddemizi ziyaret ettik.

Ordu’muzun denizden daha fazla yararlanması ve gençlerimizin su sporlarına özendirilmesi amacıyla inşa ettiğimiz Kano-Yelken Eğitim Merkezi ile Ordu-Giresun Havalimanı yanında bulunan Durgun Su Sporları Merkezi ve Sörf eğitim alanında incelemeler yaparken burada gençlerimizin düzenlediği etkinliğe katıldık.

Bunun yanısıra Çikolata Park bünyesinde kurduğumuz Yöresel Lezzetler Akademisi ile çikolata üretim merkezimizde gastronomi alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmaları yerinde inceledik.

Değerli gazetecilerimizi ve iş insanlarımızı Ordu’da ağırlamaktan mutlu olduğumu belirtiyor, hepsine başarılı çalışmalar diliyorum.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ