Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Ordu’da Teknofest Finalistleri Ödüllendirildi

Ordu’da Teknofest Finalistleri Ödüllendirildi
  • EĞİTİM
  • 10 Ekim 2021
  • Ordu’da Teknofest Finalistleri Ödüllendirildi için yorumlar kapalı
  • 73 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu’da 2021 TEKNOFEST (Hava, Uzay ve Teknoloji Festivali) Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan öğretmen ve öğrenciler düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Törene Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Şube Müdürleri, TEKNOFEST finallerine katılmaya hak kazanan projelerde yer alan öğrenciler ve danışman öğretmenler katıldı.

Törende bir konuşma yapan Bekyürek: “Projeler, yarışmalar öğrencilerimizin kendilerini ifade etmelerini, bilgilerini hayata uygulamalarını sağlayan etkinliklerdir. TEKNOFEST yarışmaları ülkemiz adına önem arz eden, öğrencilerimizin bilim adamı olmaları yolunda önemli bir adımdır. Sizler bu yarışmada önemli bir başarı elde ettiniz. Elde ettiğiniz başarıdan ziyade çok önemli bir tecrübe elde ettiniz. Bu tecrübeniz size gelecekte bir ışık, bir referans olacak, önemli işlere imza atmanıza vesile olacaktır. Başarınızdan dolayı siz kutluyorum. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür diliyorum. Sizlerin yarışmalara hazırlanmanızda emeği geçen öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi de tebrik ediyorum. Öğretmenlerimiz şunu iyi bilsinler ki ektikleri tohumlar büyüdüler ve ürün verdiler. Her öğretmenin eserini görmesi çok güzel bir duygudur. Sizlerin bu mutluluğunu görebiliyorum. Nice başarılı öğrenciler yetiştirmenizi niyaz ediyorum.” dedi.

Finalist öğrencilerin projelerinin sunumunun ardından hediye takdim töreni gerçekleştirildi. Türkiye finallerine katılan öğrencilere ve danışman öğretmenlere plaketleri ve hediyeleri Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek ve Şube Müdürü Demiray Getmez tarafından takdim edildi. Plaket ve hediye takdiminin ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle tören sona erdi.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ