Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Muhsin Yazıcıoğlu adı Ordu’da O Okula verilmeli!

Muhsin Yazıcıoğlu adı Ordu’da O Okula verilmeli!
  • EĞİTİM
  • 01 Eylül 2021
  • Muhsin Yazıcıoğlu adı Ordu’da O Okula verilmeli! için yorumlar kapalı
  • 98 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Büyük Birlik Partisi İl başkanından ilginç teklif geldi. Birlik Partisi kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu’nun adının Ordu Altınordu ilçesinde bir okula verilmesi önerildi.

Büyük Birlik Partisi Ordu il başkanı Durmuş Zor ‘un konu ile ilgili açıklaması şöyle; “Partimizin kurucu Genel Başkanı ve Lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu’ nun vefatından sonra adı Türkiye’nin muhtelif illerinde bulvarlara, spor komplekslerine, okullara verilmiştir.
Milletimizin gönlünde siyaset dışı farklı bir yeri olan merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun adı ilimizde herhangi bir yere verilmemiştir.
Ordu İli Altınordu ilçesinde Vakıfbank İlköğretim Okulu bahçesine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ve ortaokul olarak faaliyete geçirileceği bilgisini aldığımız ve henüz isim verilmemiş olan binaya Muhsin Yazıcıoğlu adının verilmesi ile ilgili sayın Genel Başkanımız Mustafa Desticiİ Bakanlık nezdinde girişimde bulunmuştur. Bizde İl Başkanlığı olarak 21/01/2021 tarih ve 2021/1 sayılı yazı ile konuyu Valilik Makamından talepte bulunduk.
06/09/2021 pazartesi günü eğitim öğretim başlayacağı için adı geçen binaya yetkililerce Muhsin Yazıcıoğlu adı verilmesi Milletimizce memnuniyetle karşılanacaktır.
Kamuoyuna saygı ile arz ederim”.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ