• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Ordu’da Başı Sıkışan Çocuğu Ordu İtfaiyesi Kurtardı.

Ordu’da Başı Sıkışan Çocuğu Ordu İtfaiyesi Kurtardı.

Ordu’da başı kalorifer kazanı ile duvar arasına sıkışan çocuk, Ordu Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesinde evinin önünde oynayan 4 yaşındaki Volkan E., başını kaldırım kenarında bulunan kalorifer kazanı ile duvar arasında ki boşluğa soktu. Çocuklarının başını çıkartamadığını gören ailesi kendi uğraşları ile çıkarmaya çalışsa da başarılı olamadı. Bunun üzerine aile, durumu […]

Ordu’da başı kalorifer kazanı ile duvar arasına sıkışan çocuk, Ordu Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesinde evinin önünde oynayan 4 yaşındaki Volkan E., başını kaldırım kenarında bulunan kalorifer kazanı ile duvar arasında ki boşluğa soktu.

Çocuklarının başını çıkartamadığını gören ailesi kendi uğraşları ile çıkarmaya çalışsa da başarılı olamadı. Bunun üzerine aile, durumu Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerine haber vererek yardım istedi.

İhbarı alır almaz harekete geçen ve çok kısa sürede olay yerine ulaşan ekipler, gerekli ekipmanları kullanarak yaptığı titiz çalışma ile küçük çocuğu sıkıştığı yerden çıkardı.

Çocuğun ailesi ve çevredekiler ise yaptığı başarılı çalışma dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekiplerine teşekkürlerini iletti.

Sıkıştığı yerden kurtulan küçük çocuğun her hangi bir sağlık probleminin olmadığı öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır