Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Olgun Alp, Bu Adil bir karar oldu.

Olgun Alp, Bu Adil bir karar oldu.
  • SPOR
  • 26 Haziran 2020
  • Olgun Alp, Bu Adil bir karar oldu. için yorumlar kapalı
  • 2.655 KEZ OKUNDU

52 Orduspor kulübü basın açıklaması yaptı. Mor Beyaz takımın sözcüsü Olgun Alp, Türkiye Futbol Federasyonunun Temmuz’da devam etmesi kararını açıklamasından dolayı memnun olduklarını söyledi.

Alp,” TFF Yönetim Kurulu’nun 25 Haziran 2020’ de gerçekleştirdiği toplantıda Covid-19 salgını nedeniyle TFF 2. Lig ve 3. Lig müsabakalarının tamamlanması konusunda yaptığı değerlendirme sonucunda, daha önce açıkladığı gibi bu iki liglerin 18 Temmuz 2020’ den itibaren oynatılması kararını vermiştir.

Biz 52 Orduspor FK olarak beklediğimiz ve istediğimiz bu sonucun çıkmasından dolayı memnun olduğumuzu dile getiriyoruz. TFF Yönetim Kurulunun almış olduğu 2. Ve 3. Lig’in kalan müsabakalarının tamamlanması konusunda ki kararını çok yerinde bulduk. Adil bir karar oldu.

TFF 2. Ve 3. Liglerim tekrar başlayacağı tarih olan 18 Temmuz 2020’ e kadar biz hazırlıklarımızı devam ettireceğiz. Ancak bu akşam yapacağımız antrenman sonrasında takımımıza hafta sonu izni verip 29 Haziran 2020 Pazartesi günü Covid-19 testinden geçmeleri için tesislerimizde toplayacağız. TFF’ nin futbola dönüş öneri protokolüne uygun olarak COvid-19 testini üçüncü kez uygulamış olacağız. Pandemi sürecini halen devam etmekte olduğunu düşünerek, sağlıkla ilgili tüm tedbirlerimizi almaya devam edeceğiz. Çıkan test sonuçlarına göre de 30 Haziran 2020 Salı günü kendi tesislerimizde kaldığımız yerden antrenmanlarımıza 18 Temmuz 2020 tarihinde tekrar başlayacak olan müsabakalara kadar devam edeceğiz. 18 Temmuz 2020’de Silivirispor müsabakası öncesinde de tüm takım olarak dördüncü kez Covid-19 testinden geçip, deplasman maçımıza hazır olacağız. Tüm spor kamuoyunun bilgisine sunarız.”dedi

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ