Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Genel Başkan Muharrem İnce, Kumarda Kaybeden Siyasette Kazanır

Genel Başkan Muharrem İnce, Kumarda Kaybeden Siyasette Kazanır
  • ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 01 Kasım 2021
  • Genel Başkan Muharrem İnce, Kumarda Kaybeden Siyasette Kazanır için yorumlar kapalı
  • 114 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Ordu’da partisinin İl Başkanlığı ile Altınordu İlçe Başkanlığı binasının açılışına katıldı. Esnaf ziyaretleri sırasında bir kahvehaneye giderek okey oynayan ancak kaybeden İnce, “Kumarda kaybeden siyasette kazanır.” dedi .

Ordu’ya bir çıkarma yapan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ziyaretlerine ilk olarak Ünye ilçesinden başladı.Ünye’de esnafları ziyaret edip halini hatırını soran İnce, vatandaşlarla da sohbet etti. Ünye Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden İnce, esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Ünye’de esnaf ve vatandaşın yaşadığı sorunların ülkedeki tüm esnaf ve vatandaşların yaşadığını ifade eden İnce, Ünyelilerden destek istedi.

Ünye’deki temaslarının ardından Fatsa’ya geçen Muharrem İnce, burada ilk olarak Fatsa İlçe Binasının açılışını yaptı. Fatsa’da esnaf ziyareti yapan ve vatandaşlarla sohbet eden İnce, Ordu ziyaretinin son durağı olan Altınordu’ya geçti.

Altınordu’da partisinin İl Başkanı Mahir Akdere, parti temsilcileri ve yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan İnce, ilk olarak İl Başkanlığı ile Altınordu İlçe Başkanlığı binasının açılış programına katıldı.

“Atatürk’le uğraşanları gönderecekler”

‘Alenen artık Atatürk’le kavga ediyorlar. 30 Ağustos’ta bir Fatiha okumuyorlar, 29 Ekim’de adını anmıyorlar hutbede. Gidecekler. Bu millet Atatürk sevgisini yüreğinden silmez. Atatürk’le uğraşanları başından gönderecektir bu millet’ diyerek sözlerine başlayan İnce, “Milletin güveninde zaten Atatürk var. Sevmek zorunda değilsin ama saygı göstermek zorundasın. İster sev, ister sevme ama saygı göstereceksin. Bu ülkenin kurtarıcısına saygı göstereceksin. Atatürk’ü tartıştırmayız. Atatürk düşmanlarının olduğu o kadar çok parti var ki… Memleket Partisi’nde Atatürk’e Mustafa Kemal dedirtmeyiz. Mustafa Kemal onun ön adıdır. Muharrem, Ahmet, Mehmet gibi… Soyadı Atatürk’tür. Mustafa Kemal Atatürk diyeceksiniz. Rahmetle, minnetle anacaksın.” dedi.

Açılışların ardından Altınordu ilçesinde esnafları ziyaret eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, esnaflarla uzun uzun sohbet edip, dertlerini dinledi. Sorunların Memleket Partisi’yle beraber çözüleceğini söyledi.

Ziyaretleri sırasında bir kıraathanede oyun oynayan vatandaşların masasına oturan Muharrem İnce, burada vatandaşlarla okey oynadı. Oyunu kaybeden İnce, “Kumarda kaybeden siyasette kazanır” ifadelerini kullandı.

Altınordu Sırrı Paşa Caddesi’nde enstrüman çalan gençlerin yanına oturan İnce, çalınan şarkılara eşlik etti.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ