Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Ordu Büyükşehir Perşembe’nin yollarını asfaltla buluşturuyor

Ordu Büyükşehir Perşembe’nin yollarını asfaltla buluşturuyor
  • PERŞEMBE
  • 06 Ağustos 2021
  • Ordu Büyükşehir Perşembe’nin yollarını asfaltla buluşturuyor için yorumlar kapalı
  • 122 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt hamlesiyle sorunlar çözüme kavuşuyor. Çalışmalar kapsamında, Perşembe ilçesinde, nüfusun yoğun olduğu 2 mahalle yolu daha asfalt ile buluştu.

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

3.5 KİLOMETRELİK GÜZERGAH ASFALTLA BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesinde, 3.5 kilometre uzunluğundaki Tepecik-Beyli yolunu ikinci kat emülsiyon asfaltla buluşturdu. Eski Koçboynuzu yoluna da bağlantı sağlayan güzergah, geniş bir nüfusa hizmet verecek.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Yollarının asfalta kavuşması nedeniyle, konforlu bir ulaşıma kavuştuklarını belirten yöre sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ