Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Turnasuyu Yaşam Vadisi projesi çalışmalarına başlandı

Turnasuyu Yaşam Vadisi projesi çalışmalarına başlandı
  • GÜLYALI
  • 24 Ekim 2021
  • Turnasuyu Yaşam Vadisi projesi çalışmalarına başlandı için yorumlar kapalı
  • 79 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra imar durumuyla ilgili sürecin bitmesiyle birlikte Turnasuyu Yaşam Vadisi projesinde üst yapı çalışmalarına başlandığını söyledi.

Turnasuyu Yaşam Vadisi projesinin sadece Gülyalı’ya değil bölgeye değer katacak bir içeriğe sahip olduğunu belirten Başkan Tepe, “Turnasuyu Vadisi doğal yapısıyla başlı başına bir yaşam alanı. Ordu’ya en yakın konumda bulunan bu alanda peyzaj düzenlemeleri gerçekleştirerek yürüyüş yolu, bisiklet yolu, çocuk parkı donatılarını ekleyeceğiz. Şehrin gürültüsünden bunalan herkesin doğayla baş başa kalabileceği; içerisinde kafe, mesire alanları, tuvalet, otopark gibi tesis hizmetlerinin yer aldığı bütüncül bir projeyi hayata geçiriyoruz. İlçemize, şehrimize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Turnasuyu Yaşam Vadisi projesinin büyük bir proje olduğunu ve etap etap çalışmaları tamamlamayı hedeflediklerini ifade eden Başkan Tepe, “Daha önceki çalışmalarımızda da gördük ki sorunların çözümü ve ilçeye değer katmak için geliştirdiğimiz her projede olmadık yerlerden türlü engellerle karşılaştık. Biz de artık projelerimizi belli bir seviyede tamamladıktan sonra kamuoyuyla paylaşma yoluna gidiyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ