Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

FATSA’DA DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

FATSA’DA DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
  • FATSA
  • 20 Eylül 2021
  • FATSA’DA DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ için yorumlar kapalı
  • 94 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Fatsa Belediyesi, Dünya Çevre Temizlik Günü’nde farkındalık oluşturmak amacıyla Uzunkum Plajı ve Dolunay Çamlıkta çöp toplama etkinliği düzenledi.

Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlikte, Fatsa Belediyesi, Fatsa Gençlik Merkezi, Haydi Yapalım (Lets Do It), Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) gönüllülerin ve vatandaşların el birliği ile Uzunkumplajı ve Dolunay Çamlık temizlendi.

DAHA TEMİZ BİR FATSA İÇİN ÇÖPLER TOPPANDI.

Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’ın katılımıyla Uzunkum Plajı ve Dolunay Çamlıkta düzenlenen etkinlikte, çevre gönüllüsü vatandaşlar ve gençler  daha temiz bir Fatsa için çamlık ve plaj alanına atılan çöpleri topladı.

“AMACIMIZ ÇÖP KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇMEK”

Çevre temizliğine belediye olarak önem verdiklerini söyleyen Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar,  “ Temizlikteki duyarlılığa farkındalık oluşturarak dikkat çekmek istedik. Gerçekleştirdiğimiz etkinlik ile çöp kirliliğinin önüne geçmek istiyoruz. Gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre  bırakmak için çalışıyoruz. Çevre temizlik etkinliğimize destek ve katkı veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ