Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Ordu Modern Kaldırımlara Kavuştu.

Ordu Modern Kaldırımlara Kavuştu.
  • GÜNDEM
  • 07 Ocak 2022
  • Ordu Modern Kaldırımlara Kavuştu. için yorumlar kapalı
  • 91 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu’da altyapısı ve sıcak asfaltı tamamlanan sokak ve caddeler baskı beton kaldırımlarla buluşuyor. Çalışmalar kapsamında il genelinde 165 bin 131 m2 güzergah baskı beton kaldırıma kavuştu.

Ordu’da, altyapı, yol ve su alanında seferberlik ilan eden Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezlerindeki baskı beton kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde 165 bin 131 m2 baskı beton kaldırım çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

İLÇELERİN HER NOKTASINA DOKUNULUYOR

Kentin her noktasına dokunmak için çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüldüğünü belirten Başkan Güler, “İl genelinde büyük bir altyapı ve asfalt seferberliği ilan ettik. Mevsim şartları elverdiği sürece sahada tüm sorunların çözümü için ekiplerimiz görev başındalar. Önceliğimiz yollarımızda altyapılarıyla birlikte konforlu bir ulaşım sağlamak. Bu kapsamda hem mahalle ve grup yollarında hem de ilçe merkezlerindeki sokak ve caddelerde hummalı bir çalışmamız var” dedi.

KALDIRIMLAR YAYA GÜVENLİĞİ İÇİN ÖNEMLİ

Daha yaşanabilir alanlar oluşturmak için kentin her türlü sorunuyla yakından ilgilendiklerini dile getiren Başkan Güler, “Kaldırım çalışmaları yaya trafiği ile sokak ve cadde üzerinde bulunan esnaflarımız için önemli bir çalışma. Bu yüzden cadde ve sokaklarda titiz bir çalışma yürütüyoruz. Altyapısı tamamlanan güzergahları hızlı bir şekilde modern yol ve kaldırımlara kavuşturarak, şehirde yaşayan vatandaşlarımızın konforunu arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ