Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Ordu Fatsa İlçesinde Ava Kapalı Alanlar

Ordu Fatsa İlçesinde Ava Kapalı Alanlar
  • FATSA / GÜNDEM
  • 19 Ekim 2020
  • Ordu Fatsa İlçesinde Ava Kapalı Alanlar için yorumlar kapalı
  • 241 KEZ OKUNDU

Ordu, Fatsa İlçesinde Tarım ve Orman Bakanlığı 11.Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Ordu Şube Müdürlüğü tarafından T.C. Fatsa Kaymakamlığı Fatsa İlçe Jandarma komutanlığında görevli ilgili personellere bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Ünye Şefi Saygın YILDIRIM tarafından Fatsa İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı salonunda yapılan toplantıda, İlgili Jandarma personellerine , usulsüz avcılık ile mücadelede etkin bir av koruma ve kontrol faaliyeti yapılabilmesi için 2020-2021 MAK Kararları , Avcılık mevzuatı ve Avbis (Avlak Bilgi Sistemi) hakkında bilgilendirme yapıldı.

Katılımcılara MAK (Merkez Av Komisyonu Kitapçığı)Kararlarını ve Avlanmaya Açık ve Kapalı Alanları Gösterir Harita ve AVBİS (Avlak Bilgi Sistemi)vb çeşitli broşürler dağıtıldı.

FATSA İLÇESİ AVA KAPALI ALAN SINIRLARI ŞU ŞEKİLDEDİR:

Kuzeyi : Çakallı Mahallesinden Hasanoğulları Mahallesine, Doğusu : Karahıdır Mahallesinden Seydali Tepesine, Güneyi : Yukarı Mahallesinden Elekçi Deresine, Batısı : Elekçi Deresi olacak şekilde YHYS ( Yaban Hayvanı Yerleştirme Sahası ) olduğu için ava kapalıdır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: