Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Ordu Büyükşehir uzakları yakınlaştırıyor

Ordu Büyükşehir uzakları yakınlaştırıyor
  • GÜNDEM
  • 21 Eylül 2021
  • Ordu Büyükşehir uzakları yakınlaştırıyor için yorumlar kapalı
  • 93 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt seferberliğiyle ulaşımda konfor artıyor. Çalışmalar kapsamında, Perşembe ilçesinde, iki mahalle üzerinden Fatsa ilçesine bağlanan 8.5 kilometrelik güzergah asfaltla buluşuyor.
Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar devam ediyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.
8.5 KİLOMETRELİK GÜZERGAH ASFALTLA BULUŞUYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesinde, 8.5 kilometre uzunluğundaki Çamarası ve Selimiye mahallelerinin yolunu emülsiyon asfaltla buluşturmak için çalışma başlattı. Fatsa ilçesine bağlı Ilıca Mahallesine de bağlantı sağlayan güzergah, geniş bir nüfusa hizmet verecek. Yolda şu ana kadar yapılan çalışmalarda 4 kilometrelik kısım asfalta kavuştu. Kalan 4.5 kilometrelik mesafedeki asfalt çalışmaları ise sürüyor.
BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ETTİLER
Yollarının asfalta kavuşacak olması nedeniyle, büyük mutluluk yaşayan yöre sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ