Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Başkan Halit Tomakin’in,10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Başkan Halit Tomakin’in,10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı
  • GÜNDEM
  • 08 Ocak 2022
  • Başkan Halit Tomakin’in,10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı için yorumlar kapalı
  • 112 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir açıklama yapan AK PARTİ İl başkanı Halit Tomakin, Gazetecilerin ,demokrasi için son derece önemli işlevi olan medya sektörü emekçilerinin büyük bir özveri ile görevlerini yapma gayreti içinde bulunduklarını belirterek, gururla söylemem gerekir ki, Ordu ,gazeteci ve basın camiası açısından son derece gelişmiş , birikimli bir ilimizdir. Gerek Ülke çapında gerekse yerelde çok değerli ve kıymetli kalemlerin bulunması önemli bir zenginliğimizdir bu zenginliğimizi korumak kollamak , gazetecilerimize sahip çıkmak , iktidar partisi olarak öncelikli görevlerimizdendir dedi.

Başkan Tomakin, zor şartlar altında saat ve mesai mefhumu gözetmeden haber almamızı sağlayan gazeteci kardeşlerim, dünyada baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojiye , bilgi akışına ayak uydurmalı, kendini yenilemelidir. Doğru, ilkeli, dürüst, kişilik haklarına saygılı habercilik anlayışını benimsenmelidir dedi.

Başkan Tomakin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutlarken ,Ocak ayının Ordu basın camiası açından aslında birde üzücü tarafı olduğunu hatırlatarak ,Ali Rıza Gürsoy, Haldun Altunel, Osman Kurtuluş, Bilal Köyden, Kazım Vardar, Mehmet Tarı, Erol Ataşan ve Alaattin Benal gibi duayen değerlerimizi bu ayda kaybettik, dünde Ünye’li duayen gazeteci ağabeyimiz Yaşar Karaduman’ı kaybettik. Her birini minnetle saygıyla özlemle anıyorum. Bu vesile ile tüm basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, görev başında vefat eden gazetecilere Allah’tan rahmet diliyorum temennisinde bulundu.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ