Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

Ordu Valisi Sonel öğrencileri uyardı, Arkadaşlarınızdan uzak durun

Ordu Valisi Sonel öğrencileri uyardı, Arkadaşlarınızdan uzak durun
  • GÜNCEL
  • 05 Eylül 2021
  • Ordu Valisi Sonel öğrencileri uyardı, Arkadaşlarınızdan uzak durun için yorumlar kapalı
  • 92 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Valisi Tuncay Sonel’in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz;
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacağı yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.
Bizler, öğrencilerimizin yalnızca bilgi sahibi olmak için değil; bilim, teknoloji, insani değerler ve sanat gibi alanlarda da kendilerini geliştirmelerini istiyoruz. Onların sorumluluk alabilen, analiz yapabilen, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen sosyal bireyler olarak yetişmesini arzuluyoruz.
6 Eylül’de okullar açıldığında sevgili öğrencilerimizden maske, sosyal mesafe, hijyen konularına özen göstermelerini bekliyoruz. Koronavirüsü yenmemiz, okullarınızdan, arkadaşlarınızdan uzak kalmamanız için bu tedbirlere uymamız gerekiyor.​ Unutmayın, alınan tüm tedbirler sizlerin​ sağlığı içindir.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta geleceğimizin teminatı çocuklarımız olmak üzere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve eğitim camiamızın İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2021-2022 eğitim- öğretim yılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ