Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

BAŞKAN ŞAHİN’DEN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN ŞAHİN’DEN YENİ YIL MESAJI
  • GÜNCEL
  • 31 Aralık 2021
  • BAŞKAN ŞAHİN’DEN YENİ YIL MESAJI için yorumlar kapalı
  • 65 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, 2022 yılı için herkese sağlık, huzur ve mutluluklar diledi.

2021 yılında sağlıkta ve ekonomide yaşanan sıkıntıların 2022 yılında yaşanmaması temennisinde bulunan Şahin’in yeni yıl mesajında;

“Ülkemizde ve dünyada artarak devam eden korona virüsün 2022 yılında aşılarla birlikte son bulması hepimizin ortak temennisidir. 2022 yılında ülkemizin ve güzel kentimiz Ordu’nun daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşmasını beklemekteyiz. Bunun için de durmadan, yorulmadan çalışmalıyız. İlimizin, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ordu Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek halkımızın ve üyelerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretme çabası içerisinde olacağız.

Odamız yeni yılda da, üye odaklı hizmet anlayışı ile üyelerimizin kendilerini ve mesleklerini geliştirebilmeleri, dış dünyaya açılabilmeleri, rekabet güçlerini artırabilmeleri için tüm imkânlarıyla hizmet vermeye devam edecek. Yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm üyelerimiz ve hemşehrilerimizle birlikte paylaşıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın, herkese sağlık, huzur ve mutluluklar getirmesini diliyorum.


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ