Ordu Haber -Ordu Haber, ordu medya,Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu'nun Medyası, Ordu

BAŞKAN AŞKIN TÖREN’İN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN AŞKIN TÖREN’İN YENİ YIL MESAJI
  • ALTINORDU / GÜNCEL
  • 31 Aralık 2021
  • BAŞKAN AŞKIN TÖREN’İN YENİ YIL MESAJI için yorumlar kapalı
  • 67 KEZ OKUNDU
Bu Haberi Paylaş!

Ordu Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören yayınladığı yeni yıl mesajında “Bu şehir bizim şehrimiz ama ve fakatsız hepimizin şehri ve bu şehrin ışığı hiç sönmeyecek” dedi.

Başkan Tören yayınladığı yeni yıl mesajında şunları kaydetti:

“Sevinçleri ve hüzünleri ile bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla, yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz.

Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik, dostluk bağlarımızın daha da pekiştiği, dayanışma ruhumuzun güçlendiği, sağlıklı ve müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni ve ileri adımlarımızı atacağımız bir başlangıçtır.

Güçlü toplumlar güçlü şehirler güçlü bağlarla mümkündür. Bu bağlar kardeşlik dayanışma ortak akıl sütunları üzerine inşa edilir. Bu ilkelerden hareketle geride bıraktığımız 2021 yılı; Özellikle pandemi kaynaklı yaşadığımız zorlukları aşmada paylaşma, dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini sergileyerek şehir dayanışması ile birbirimize kenetlendiğimiz, bir yıl olarak hayatlarımızda ve hafızalarımızda yerini aldı.

Geride bıraktığımız bu süreçte hizmetten asla tasarruf etmeyen ama güçlü bir mali disiplin ve tasarruf ekonomisi ile Pandemi de hiçbir sosyal kesimi yalnız bırakmayan öncü sosyal belediyecilik uygulamaları ortaya koyduk.

Altyapı yatırımlarını kesintisiz sürdüren kırsal ve kent bağlantısını güçlendiren yatırımlarda da durmak bilmeyen dinamizmi, kültür sosyal yardımlaşma ve eğitim başta olmak üzere Pandemi sürecinin yönetiminde güçlü bir irade ortaya koyan esnafını çiftçisini hiçbir koşulda yalnız bırakmayan dayanışmanın ve paylaşmanın şehri olduk.

Toplumun tüm kesimlerini çocuklarını kadınlarını gençlerini yaşlılarını engellilerini her birini “bu şehirde her can bize emanet” bilinci ile ayrılmaz bir parçamız kabul ediyoruz.

Bu şehre ve hemşehrilerimize hizmet etmek en büyük onurumuzdur. Bu şehirde hayat var, bu şehir bizim şehrimiz ama ve fakatsız hepimizin şehri ve bu şehrin ışığı hiç sönmeyecek.

Tarım ticaret Turizm teknoloji tanıtım alanlarında şehrimizin potansiyelini kaynaklarını ve değerlerini birleştirerek güçlü markamızı Türkiye’ye ve dünyaya takdim edeceğiz.

Şehrimizin istihdamının barışının kardeşliğinin ve demokrasinin daha da güçleneceği pekişeceği ortak akılla geleceğin şehirleri arasında altyapıdan şehir kimliğine varıncaya kadar şehrimize ve insanımıza yapılacak yatırımlarla yarınlarda biz de varız iddiamızı sürdüreceğiz.

Yeni nesil belediyecilik vizyon açılımıyla 2022 yılını istihdamdan eğitime alt yapıdan üst yapıya birçok prestijli projeyle taçlandırarak bu kentin gelecekte ben de varım iddiasını destekleyecek yatırımlarla şehrimizi buluşturmaya devam edeceğiz. Bütün bunları milletimizle el ele gönül Gönül’e omuz omuza başaracağız.

Bu vesile tüm hemşerilerimin yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyor, yeni miladi yılın Ordu’muz, Altınordu’muz ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum.”


Bu Haberi Paylaş!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ