Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Zafer, Milletimizin ve Büyük Türkiye’nin Oldu

Zafer, Milletimizin ve Büyük Türkiye’nin Oldu
  • GENEL / SİYASET
  • 25 Haziran 2018
  • Zafer, Milletimizin ve Büyük Türkiye’nin Oldu için yorumlar kapalı
  • 493 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu İl Başkanı Av. Uğur Çelenk, 24 Haziran seçimlerine ilişkin bir açıklama yaptı. Çelenk;

“Türkiye, 24 Haziran’da tarihi bir seçimde oy kullandı. Yüksek bir oranda katılımın olduğu Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde zafer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin oldu” diyerek tarihi başarıya vurgu yaptı.

Seçim sonuçlarıyla Türkiye’de yeni bir dönemin başladığını kaydeden AK Parti Ordu İl Başkanı Ev. Uğur Çelenk, milletin tarih yazdığını söyledi.

“ALLAH BU MİLLETTEN RAZI OLSUN”

Başkan Çelenk: “16 yıllık AK Parti iktidarları boyunca girdiğimiz her seçimden milletimizin teveccühüyle, alnımızın akıyla çıktık. 24 Haziran’da çok tarihi ve kritik bir seçimde milletimiz ferasetini ve iradesini yine gösterdi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek bir oy oranıyla destekleyerek yalnız bırakmadı. Allah bu milletten razı olsun. Bugüne kadar olduğu gibi Türkiye’nin geleceği söz konusu olduğunda milli irade dev bir yumruk olup yine Türkiye düşmanlarına gücünü gösterdi. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti kadroları bu destekle birlikte milletle omuz omuza zaferin ışığında dimdik dururken; özü millet, davası Türkiye olmayanlar başını önüne eğdi. Zafer, milletimizin ve büyük Türkiye’nin oldu” dedi.

“ORDU BİZİ YİNE MAHÇUP ETMEDİ”

Başkan Çelenk, Ordululara da gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ederek: “Ordu bizi yine mahçup etmedi. Muhalefetin kara propagandasına, altı boş vaatlerine, yıkım söylemlerine ve algı oyunlarına gelmeyerek, bilinçli bir şekilde Türkiye davasına yürekten bağlılığını ortaya koydu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu mitingine tarihi bir kalabalıkla katılım sağlayan Ordulu kardeşlerimiz o gün zaferin mesajını vermişti. Ordu’nun yine milletin adamından, AK kadrolardan, büyüyen Türkiye’den, gelişen Ordu’dan yana olacağı o günden belliydi. Biz asla sandıklardan çıkacak sonuçlara ilişkin telaşlanmadık. Çünkü biz biliyoruz ki; bu millet darbelere, hainlere, teröre, 15 Temmuz vesayetçilerine geçit vermeyecekti ve öyle de oldu. Ben bu rekor katılım ve destekten dolayı her daim bizi destekleyen, sustuğumuzda sesimiz, daraldığımızda nefesimiz, elimiz, kolumuz, gören gözümüz olan tüm Ordulu kardeşlerime bu zaferi bizimle paylaştıkları ve Türkiye’ye armağan ettikleri için teşekkür ediyorum.

Bugün bir milattır. Bundan böyle Ordu’nun, Türkiye’nin ve milletin önünde engel olmak isteyenlerin cesareti ve iradesi parçalanmıştır. Milletin önüne engel koyanlar, milli iradenin seliyle tarumar edilmiştir.

Allah, yüreği Büyük Türkiye davası için atan tüm millet ve memleket sevdalılarından razı olsun” diye konuştu.

“ORDU, DEMOKRASİ DERSİ VERDİ”

Türkiye’nin, Cumhurbaşkanı Hükümet Sisteminin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bunan böyle Ordu’yla gönül bağlarının daha da kuvvetleneceğini kaydeden Başkan Çelenk, “Ordu, Cumhurbaşkanını çok büyük bir oy oranıyla seçerek tüm Dünya’ya demokrasi ve irade dersi vermiştir. Bizi Cumhurbaşkanımıza ve tüm mazlum coğrafyalarına mahçup etmeyen milletimize bir kez daha teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerimize yürekten saygı ve sevgilerimizi sunuyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: