• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Yeşilay Ordu Şubesi Samsun’da Düzenlenen Eğitime Katıldı

Yeşilay Ordu Şubesi Samsun’da Düzenlenen Eğitime Katıldı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından şubelerin kapasitelerinin arttırılması amacıyla Samsun’da düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Programı’na Ordu Yeşilay Cemiyeti başarılı bir semineri geride bıraktı. Yeşilay, Türkiye genelinde yaygınlaştırdığı şubelerin kapasitelerini geliştirmek amacıyla hizmet içi eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Mayıs ayında başlayan eğitimlerin ilki Konya’da gerçekleştirildi. Konya’da yapılan eğitimlerin ardından ikinci program ise Samsun’da düzenlendi. Karadeniz Bölgesi’nde bulunan […]

Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından şubelerin kapasitelerinin arttırılması amacıyla Samsun’da düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Programı’na Ordu Yeşilay Cemiyeti başarılı bir semineri geride bıraktı.

Yeşilay, Türkiye genelinde yaygınlaştırdığı şubelerin kapasitelerini geliştirmek amacıyla hizmet içi eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Mayıs ayında başlayan eğitimlerin ilki Konya’da gerçekleştirildi. Konya’da yapılan eğitimlerin ardından ikinci program ise Samsun’da düzenlendi. Karadeniz Bölgesi’nde bulunan 6 ilden şubelerin katıldığı eğitim programlarında Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı (TBM) uygulaması, Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) yaygınlaştırılması, mevzuat, tüzük ve yönetmelikler, kurumsal iletişim yönetimi, proje döngüsü, şube finansal sistemi, beden dili, gönüllüler ve üyelerle ilişkilere yönelik eğitimler verildi. 3 gün süren programda şubelerin çalışma kapasitelerinin arttırılması, proje yazma ve yönetmelerinin sağlanması, bağımlılıklarla mücadelede daha etkin mücadele etmeleri gibi konularda katılımcıların bilgilenmesi sağlandı.

SEMİNERE ORDU ŞUBESİ DAMGA VURDU

Yeşilay’ın Samsun, Ordu, Giresun, Tokat, Sinop ve Trabzon şubelerini kapsayan Hizmet İçi Eğitim Seminerine Yeşilay Ordu Şubesi katılımcı sayısı ile damga vurdu. Eğitim seminerlerine Ordu Yeşilay Şubesi tam kadro katılırken seminer ekibinin başında ise Yeşilay Ordu Şube Başkanı Cengiz Keskin ve Ordu Yeşilay Şube Sekreteri Şahin Sevinç yer aldı.

UZMAN KİŞİLER EĞİTİM VERDİ

Türkiye Yeşilay Cemiyet tarafından şubelerin kapasitelerini geliştirmek amacıyla düzenlenen Hizmet İçi Eğitim programında eğitimler alanında uzman kişiler tarafından verildi. Bu kapsamda Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı (TBM) Eğitim Bilimi Uzmanı Fatih Yardım, Yeşilay Cemiyeti Kurumsal İletişim Yöneticisi Caner Yıldırım, Mali İşler Yöneticisi Atay Ayyıldız, YEDAM Koordinatörü Gaye Kaan ve Teşkilatlanma Yöneticisi Egemen Akyüz tarafından katılımcılara, mevzuat, tüzük, yönetmelikler eğitimi, kurumsal iletişim yönetimi, proje döngüsü, şube finansal sistemi, beden dili, gönüllüler ve üyelerle ilişkilere yönelik eğitimler anlatıldı.

SEMİNER AMACINA ULAŞTI

Yoğun katılımla gerçekleştirilen ve 3 gün süren eğitimlerde katılımcılar seminerin çok verimli geçtiğini belirttiler. Bu tür faaliyetlerin artarak devam etmesini isteyen katılımcılar eğitim seminerin düzenlenmesinde emeği bulunanlara da teşekkürlerini ilettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır