Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

YEDİYILDIZ, TEK HEDEFİMİZ GÜÇLÜ TÜRKİYE GÜÇLÜ ORDU

YEDİYILDIZ, TEK HEDEFİMİZ GÜÇLÜ TÜRKİYE GÜÇLÜ ORDU
  • GENEL / SİYASET
  • 22 Haziran 2018
  • YEDİYILDIZ, TEK HEDEFİMİZ GÜÇLÜ TÜRKİYE GÜÇLÜ ORDU için yorumlar kapalı
  • 581 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Şenel Yediyıldız, 24 Haziran’dan sonra güçlü AK Parti iktidarı ile dünyada çok daha güçlü Türkiye’nin olacağını, yerelde de Ordu’nun refahı yüksek bir hale geleceğini söyledi.

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, seçim çalışmaları kapsamında propaganda sürecinde sona gelinirken ilçe ilçe mahalle mahalle gezdiği sahayı değerlendirdi. 24 Haziran’ın Türkiye’nin dönüm noktası seçimi olduğunu ifade eden Yediyıldız, seçimin aynı zamanda Ordu içinde büyük öneme sahip olduğunu belirtti.

“24 HAZİRAN, İSTİKRAR VE İSTİKBALİN SEÇİMİ”

24 Haziran seçimlerinin istikrarın devamı olduğuna dikkat çeken AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, “24 Haziran seçimlerini yaşayacağımız bu günlerde Türkiye kararını istikrardan yana kullanacaktır. 24 Haziran Türkiye’nin tapusunu alma seçimidir. Türkiye çok önemli mesafeler kat etti ve bu ilerleyişine de tüm hızıyla devam ediyor. Bu istikrarın devam etmesine, güçlü Türkiye’nin oluşmasına engel olmak isteyenlere milletimiz gereken cevabı sandıkta verecektir” dedi.

“ORDU’DA İNSANLARIN REFAHI İÇİN GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

24 Haziran seçimleri istikrarın her alanda süreceğini Ordu’nun da bu alanında büyük yatırımların ev sahibi olacağına dikkat çeken Yediyıldız, “16 yıllık AK Parti iktidarında Ordu, il olduğu günden bu yana almadığı hizmeti aldı ve Ordu’ya toplam 20.4 katrilyon yatırım yapıldı. Bu yatırımlar hiç bitmedi, artarak devam edecek. Ordu AK Parti iktidarları ile çok değişti, Ordu kabuğunu kırdı, Ordu şahlandı gidiyor, bu şahlanışa vesile olan AK Parti iktidarlarıdır. Havaalanımız, Çevre Yollarımız, tünellerimiz, üniversitemiz, barajlarımız, stadyumumuz, hastanelerimiz ve refahın artmasında AK Parti hep en iyisi için çalıştı, 24 Haziran’dan sonra da güçlü bir şekilde bu hizmetlerine devam edecek. Ordu Çevre Yolu, Ordu-Gölköy Yolu, Fatsa-Niksar Yolu gibi projeler ise en kısa sürede bitirilerek Ordu ulaşımda modern bir yapıya ulaşacak. İhale sürecinin tamamlanması ile başlanacak olan 900 yataklı şehir hastanesi ile ilimiz sağlıkta da çok önemli bir yere gelecek. Birçok ilçemizde yapılan ve yapılacak olan hastanelerle de Ordu’da sağlık problemlerini ortadan kalkacak” diye konuştu.

“ORDU TURİZMİN GÖZDESİ OLACAK”

Ordu’nun turizm potansiyeline vurgu yapan AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, bu potansiyelin en üst seviyeye çekilerek Ordu’nun turizmde cazibe merkezi haline gelmesi için çalışacağını ifade etti. Ordu’nun bunu hak ettiğini ve bunun için elinden geleni yapacağına dikkat çeken Yediyıldız, “Ordu doğası, denizi, yeşili, dereleri ve tarih güzellikleri ile muhteşem bir yapıya sahip. Bu yapının ortaya çıkarılması için bir çok çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar durmaksızın devam edecek, yapılacak olan yeni çalışmalarla da Ordu turizmde çağ atlayacak. Yaylarımız, göllerimiz, şelalelerimiz hepsi ayrı ayrı değerlenecek. Çambaşı Kayak Merkezimiz, açılacak olan otellerle kışın ziyaretçi akınına uğrayacak. Tüm bunlarla hedefimiz yöre insanımıza yeni istihdam kaynakları yaratmak ve Ordu’muzun ekonomisine katkı sunmaktır” şeklinde konuştu.

“KAPIMIZ 24 SAAT AÇIK OLACAK”

24 Haziran seçimlerinin ardından meclise gitmesi durumunda yapacağı planlamaları da aktaran Yediyıldız, “24 Haziran seçimlerinde milletimizin bize vereceği güçlü destek ile birlikte Ankara’ya gitmemiz durumunda Ordu bizim her zaman önceliğimiz olacak. Ordu’da da Ankara’da da kapılarımız sonuna kadar açık olacak. Milletimiz istediği her zaman yaşadığı her türlü sıkıntıyı bizlerle paylaşabilecek. Biz millete efendi olmak için değil hizmetkar olmak için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: