Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Vali Yavuz, Milletin Kapısı Projesini Uyguluyor

Vali Yavuz, Milletin Kapısı Projesini Uyguluyor
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 27 Aralık 2017
  • Vali Yavuz, Milletin Kapısı Projesini Uyguluyor için yorumlar kapalı
  • 233 KEZ OKUNDU
Vali Seddar Yavuz, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor.
Valilik Toplantı Salonunda, Eşi Selda Yavuz ve bazı kurum müdürlerinin katılımyla gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorunlarını, şikayetlerini ve taleplerini dinleyen Vali Seddar Yavuz, kendisine iletilen sorun, şikayet ve taleplerin çözümü için kurum ve kuruluş müdürlerine çeşitli talimatlar verdi.
Vali Seddar Yavuz, vatandaşların dertlerine, sorunlarına ve şikâyetlerine çare bularak çözmeyi hedeflediklerini söyledi.
Hükümet ve İçişleri Bakanlığı tarafından “Açık Kapı, Milletin Kapısı” uygulamasının Ordu Valiliği’nde uygulanmaya başladığına dikkat çeken Vali Yavuz, uygulama sayesinde vatandaşların talepleri alınarak, sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulacağını söyledi.
“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Vali Yavuz, “İnşallah bu yaptığımız toplantılarla sizlerin sorunlarına, dertlerine çare oluruz. Allah’ın izni ile bu şehirde herkesin derdine derman olmaya gayret edeceğiz ve önümüzdeki süreçte daha güzel hizmetler yapacağız. Bugün bunların çok detayına girmeyeceğim ama önümüzde inşallah daha güzel günler bizleri bekliyor. Vatandaşlarımız tarafından dile getirilen sorun, sıkıntı, şikayet ve talepleri, ben ve kurum müdürlerimiz takip edecek ve en kısa sürede sonuçlandırılmasını sağlayacağız. Anında çözülmesi gerekenleri burada birlikte çözeceğiz. Ama herhangi bir kuruma talimat verme hususunda da kurum ve kuruluş müdürlerimizin tamamı burada onlar da kendi görev ve sorumluluk alanlarına ilişkin sorunları çözecekler” diye konuştu.
Vali Seddar Yavuz, konuşmasının ardından toplantıya katılan vatandaşların tek tek sorun, şikayet ve taleplerini dinledi. Kendisine iletilen konuları not aldı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine talimat vererek çözüm bulunmasını istedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: