Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Vali Yavuz, Halkın Derdine Derman Olmaya Devam Ediyor

Vali Yavuz, Halkın Derdine Derman Olmaya Devam Ediyor
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 22 Haziran 2018
  • Vali Yavuz, Halkın Derdine Derman Olmaya Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 500 KEZ OKUNDU

Vali Seddar Yavuz, sorun, sıkıntı, şikâyet, ihtiyaç ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını bugün de sürdürdü.

Eşi Selda Yavuz ile birlikte toplantıya katılan 46 vatandaşın tek tek sorun, şikâyet, ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Vali Seddar Yavuz, ”Haftalık veya 15 günlük aralıklarla gerek Valiliğimizde yaptığımız ‘Halk Günü’, gerekse mahallelerde gerçekleştirdiğimiz ‘Mahalle Buluşmaları’ programlarıyla vatandaşımızın her türlü derdini dinliyoruz ve çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda, bugünkü ‘Halk Günü’ etkinliğimize katılan siz değerli vatandaşlarımızı dinleme fırsatımız olacak. Yarın da Şirinevler mahallesinde bulunan vatandaşlarımızın şikayetlerini, sorunlarını yerinde dinleme fırsatımız olacak” dedi.

Valilerin bulundukları şehirlerde Cumhurbaşkanın temsilcisi sıfatıyla vatandaşları dinleyerek, sorunları çözmeye çalıştığına dikkat çeken Vali Yavuz, ”Bizler bu emir ve talimatları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan alıyor, sizlerle buluşuyoruz ve Sayın Cumhurbaşkanımız adına sorunları çözmeye gayret ediyoruz” diye konuştu.

Vatandaşlar tarafından iletilen konuları eşi Selda Yavuz ile birlikte tek tek not alan Vali Seddar Yavuz, vatandaşların ilettiği sorun, şikayet ve taleplerin çözümü noktasında toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine de gerekli talimatları verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: