Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Vali Yavuz, Adliye Mensuplarıyla Yemek Programında Bir Araya Geldi

Vali Yavuz, Adliye Mensuplarıyla Yemek Programında Bir Araya Geldi
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 21 Aralık 2017
  • Vali Yavuz, Adliye Mensuplarıyla Yemek Programında Bir Araya Geldi için yorumlar kapalı
  • 222 KEZ OKUNDU
Vali Seddar Yavuz, Ordu Adliyesi’nin rutin denetim görevi için ilimizde bulunan Adalet Bakanlığı Müfettişleri onuruna akşam yemeği düzenledi.
ODÜ Restoranında düzenlenen akşam yemeğine, Vali Seddar Yavuz, Adalet Bakanlığı Müfettişleri, Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz, Adalet Komisyonu Başkanı Mesut Bilen, Adliye Teşkilatı mensupları katıldı.
Yemek programında bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, ”Yargı mensuplarımız, başta ilimizde adaletin tesisi olmak üzere içinde  bulunduğumuz olağanüstü koşullar nedeniyle her geçen gün artan iş yükü altındadır.  Özellikle de 15 Temmuz sonrası yargının süratle harekete geçişi, Türkiye’yi bir felaketin eşiğinden almış olması, Milletimizin takdirini kazanmıştır” dedi.
Valilik olarak her zaman Adliye Teşkilatının  yanında olduklarını ifade eden Vali Yavuz, “Birlikte hareket ediyor, birlikte çalışıyoruz. Amacımız, bu ülkenin refahını sağlamak. Olabildiğince sizlerle yakın bir mesai içinde olmaya çalışıyoruz. Ümit ediyorum ki, bu yapmış olduğunuz çalışmalar her zaman takdirle anılacaktır. Bizim hizmetlerimiz eksik veya fazla olsa çok sorun olmaz. Ama sizlerin hizmette yapmış olduğunuz bir eksiklik, devletin beka sorunu haline döner” diye konuştu.
Vali Yavuz, “Ne kadar güzel hizmet ettiğinizi, çalıştığınızı ve bu çalışmaların da ülkemizin geleceği açısından ne kadar önemli olduğunun hepimiz fakındayız. İnanıyorum ki, bu olağanüstü süreçleri hep beraber geçip, ülkenin normalleşmesini de görürüz” şeklinde konuştu.
Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz ise yaptığı konuşmada, “Sayın Valimize, Adalet Bakanlığımızı temsilen Adliyemizi denetim için gelen müfettişlerimiz onuruna düzenlemiş olduğu yemek dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi ve Adliye ile Valilik dayanışmasının kurumlararası işbirliği açısından oldukça önemli olduğuna vurgu yaptı.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: