• DOLAR
  %0,41
 • EURO
  %0,87
 • ALTIN
  %1,11
 • BIST
  %-1,18
Vali Balkanlıoğlu, Sosyal Medyada Ordu Fotoğraflarını Paylaşalım

Vali Balkanlıoğlu, Sosyal Medyada Ordu Fotoğraflarını Paylaşalım

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu’nun tanıtımına katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla sosyal medya hesabında sadece Ordu resimlerine yer verecek. “31 Mayıs Çarşamba Günü Sosyal Medya Hesabınızda Ordu’yu Paylaşın”  31 Mayıs Çarşamba günü farkındalık yaratmak amacıyla facebook, twitter, Instgram gibi sosyal medya hesaplarında bir günlüğüne Ordu fotoğraflarının yer alacağını belirten Vali Balkanlıoğlu, “Sosyal medya, basında yeni […]

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu’nun tanıtımına katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla sosyal medya hesabında sadece Ordu resimlerine yer verecek.
“31 Mayıs Çarşamba Günü Sosyal Medya Hesabınızda Ordu’yu Paylaşın”
 31 Mayıs Çarşamba günü farkındalık yaratmak amacıyla facebook, twitter, Instgram gibi sosyal medya hesaplarında bir günlüğüne Ordu fotoğraflarının yer alacağını belirten Vali Balkanlıoğlu, “Sosyal medya, basında yeni bir perspektif açtı.  Yazılı basın, hatta görsel basının bile önüne geçtiği durumlar oluyor. Bazen sosyal medyada bir olay paylaşılıyor ve kitleler harekete geçiyor. Bizler de Ordu’yu tanıtma noktasında sosyal medyadan yararlanıyoruz. Ordu’nun güzelliklerinin sosyal medyada paylaşılması, Ordu’ya olan ilgiyi daha da arttırdı. Turizmde beklenilen hedefin üzerinde bir performans sergilenmesinin yegane nedeni olmasa bile, en önemli nedenlerinden birisi de sosyal medyada daha fazla görünüyor olmasıdır. Ordu’yu gezen ve gören insanlar kendi facebook, twitter, instagram gibi hesaplarında paylaştıkça bunları seyreden insanlar da bu güzellikleri biz de görelim diye geliyorlar. Buda tanıtımda önemli bir etken” diye konuştu.
“Ordu Resmini Koy, Farkındalık Yarat”
“Tanıtım faaliyetlerimiz kapsamında sosyal medya fenomenlerini, takipçisi fazla olan insanları da Ordu’ya çağırdık, Bunlara da Ordu’yu ve güzelliklerini gezdirerek paylaşmalarını sağladık. Bu da büyük bir katkı ve katılım sağladı” diyen Vali Balkanlıoğlu, “Ordu’nun geleceği turizmde derken bu sözü yabana atmamak lazım. Biz birazcık tanıttık, turizm iki kat arttı. Bu paylaşımlar arttıkça bu rakam daha da artacaktır. Ordulu kardeşlerimden benim isteğim, bu tür sosyal medya hesaplarında kendi kişisel sevinçlerini ve üzüntülerini paylaşırken, Ordu’nun güzelliklerini de paylaşırlarsa, Ordu’ya daha fazla rağbet olacağı ve turizm pastasından daha fazla pay alacağımız anlamına gelir. Biz buna katkıda bulunmak için sosyal medya hesaplarımızdan kendi fotoğraflarımızı bir günlüğüne de olsa kaldırıp, Ordu’nun güzel bir manzarasını koymayı tercih ettik. Ordulu kardeşlerimizin de sosyal medyaya meraklı olduklarını biliyorum. Güzel bir Ordu fotoğrafı paylaşırlarsa bir günlüğüne de olsa Ordu’ya büyük katkı ve katılım sağlayacaklardır” şeklinde konuştu.
“Farkındalığımızı Yaymaya Katkı Sağlayın”
Vali Balkanlıoğlu, “Biz böyle bir kampanya başlatmış bulunuyoruz. Yani ordunun güzel bir fotoğrafını yakalamak her zaman mümkün. Sahilde sahil fotoğrafı çekseniz, Boztepe’yi çekseniz, bir şelale resmi çekseniz, bir yayla hatta evinizin bile fotoğrafını koysanız herkes için burası cennet denilebilecek bir fotoğraf karesi elde etmiş olursunuz. Bugün bir farkındalık yaratalım ve sosyal medya hesabımızda Ordu’nun büyüleyici güzelliklerine yer verelim”diyerek , Tüm Ordu halkına teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır