• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
Ünye Muhtarlar Derneği’nden Başkan Çamyar’a Teşekkür Ziyareti

Ünye Muhtarlar Derneği’nden Başkan Çamyar’a Teşekkür Ziyareti

Ünye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Ekici ve Ünye’de görev yapan muhtarlar 2016 yılında ki başarılı çalışmalarından dolayı Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Ahmet Ekici yaptığı konuşmada, “2016 yılında ki gayretli çalışmalarınızdan dolayı muhtarlarımız ve şahsım adına şahsınız ve ekibinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2017 yılı içerisinde de gayretli bir çalışma […]

Ünye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Ekici ve Ünye’de görev yapan muhtarlar 2016 yılında ki başarılı çalışmalarından dolayı Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Ahmet Ekici yaptığı konuşmada, “2016 yılında ki gayretli çalışmalarınızdan dolayı muhtarlarımız ve şahsım adına şahsınız ve ekibinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2017 yılı içerisinde de gayretli bir çalışma diliyoruz. 2015 ve 2016 yılında yapılan çalışmalar Ünye’de büyük gereksinimleri karşıladı. 2017 yılında da çalışmalarınızda başarılar diliyorum ve tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren ve her fırsatta muhtarlarımızdan mesai arkadaşlarımız diye söz eden Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Sürdürülebilir şekilde hizmet kalitemizi ve anlayışımızı her geçen gün yukarıya doğru devam ettiriyoruz. Özellikle yol yapımı hususunda üst bölgelerimizde sizlere yönelik “Kırsal Hizmetler Müdürlüğü” olarak bir müdürlük tahsis ettik. Merkezde ki 18 mahallemizle ilgili de Fen İşleri Müdürlüğü’müz çalışmalarına devam ediyor. Ana yollarımız Büyükşehir Belediyesi tarafından diğer yollar ise Ünye Belediyemiz tarafından yapılmaya ve yolu sorun olmaktan çıkarmaya devam ediyoruz. Ben bütün ekibimize ve aynı zamanda Büyükşehir belediyemize teşekkür ediyorum. Öte yandan yoğun bir kış mevsimi yaşıyoruz. Üst bölgelerimizde yer yer 1,5 metreyi bulan kar yağışları oldu. Ancak yoğun ve gayretli çalışmalarımızla çok büyük sıkıntılar yaşamadan başarılı bir şekilde mücadelemizi sürdürdük” diye konuştu.

BAŞKAN ÇAMYAR, “2017 VE 2018’DE DE AYNI ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Geride kalan yaklaşık 3 yıllık süreçte Ünye’de yapılamaz denilen çalışmalara imza atıklarını söyleyen Ünye Belediye başkanı Ahmet Çamyar, 2017 ve 2018 yıllarından da aynı şekilde Ünye’de değişim ve dönüşüme devam edeceklerini, altını çizdi. Başkan Çamyar, “Çalışmalarımıza muhtarlarımızla birlikte bir plan çerçevesinde devam edeceğiz. Bunula ilgili arkadaşlarımız sizlerin de birikimlerinden faydalanarak plan ve programı önümüze koymaya devam edecekler. Ayrıca kendi ocaklarımızla ilgili ruhsat problemlerinize çözdük. Bu çerçevede 21017 ve 2018 yıllarında yol yapımı ile ilgili ekibimiz bu çerçevede gerekli planlamalarını yapıyorlar. Merkezle ilgili de Tabakhane deresi Islahı, Ticaret merkezi, Rüzgârlı Sokak, Orta Çarşı, Kapalı çarşı, Belediye Hizmet Binası, Kültür yolu gibi hiç kimsenin hayal bile edemediği birçok projeyi hayata geçirdik. Bu çerçevede 1 yıl sonra 2016’da başlayan ve devam eden projelerle Ünye gerçekten modern bir kent kimliğine önemli ölçüde kavuşmuş olacak. Neredeyse her mahallemizde bir çalışma var” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır