Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

TGRT Belgesel TV’nin ‘Seyyah-ı Fakir’ Programı Ekibi, Ordu Çekimlerini Tamamladı

TGRT Belgesel TV’nin ‘Seyyah-ı Fakir’ Programı Ekibi, Ordu Çekimlerini Tamamladı
  • EKONOMİ / GENEL / GÜNDEM / ORDU HABERLERİ
  • 17 Ocak 2017
  • TGRT Belgesel TV’nin ‘Seyyah-ı Fakir’ Programı Ekibi, Ordu Çekimlerini Tamamladı için yorumlar kapalı
  • 279 KEZ OKUNDU
TGRT Belgesel TV’nin ‘Seyyah-ı Fakir’ programı ekibi, Ordu çekimlerini tamamladı.
Anadolu’yu en ücra köşelerine kadar karış karış gezip, şehirlerdeki gelenekleri, kültürleri, yemekleri, adetleri farklı bir üslupla ekrana taşıyan “Seyyah-ı Fakir” programının sunucusu Raşit Ağzıkara, Vali  İrfan Balkanlıoğlu ile de bir  röportaj gerçekleştirdi.
Vali Konağı’nın bahçesinde, program içinde yayınlanacak röportaj bölümünün konuğu olan Vali İrfan  Balkanlıoğlu, “Ordu, Karadeniz’de gezilmeye, görülmeye değer en güzel illerden bir tanesi. Ordu’da her gittiğiniz yer size büyük sürprizler sunuyor. O nedenle birkaç gün değil, biraz uzun kalmanız, Ordu’nun büyüleyici güzelliklerini yaşamanız gerekir” dedi.
“Ordu, dereleri, şelaleleri, kanyonları, yaylaları ile muhteşem bir güzelliğe sahip. 4 mevsim Ordu’yu turizme açmak istiyoruz” diyen Vali Balkanlıoğlu, ”Turizmi dört mevsime yaymak istiyoruz. Ordu’da bir tanıtım atağı başlattık. Ordu’nun güzelliklerinin herkes tarafından görülmesini, bilinmesini istiyoruz. Ordu’yu tanıtmak için yaptığımız çalışmalar kapsamında dergilerde, gazetelerde, ulusal televizyonlarda Ordu’ya geniş yer veriliyor. Yaptığımız tanıtım faaliyetleri ile birlikte turist sayısında önemli oranda artış oldu. İlimizi ziyaret eden turist sayısı 2,5 yılda 600 binlere çıktı ve bu da bizleri sevindirdi. Tanıtım ataklarımız devam edecek” şeklinde konuştu.
Vali Balkanlıoğlu, ”Ordu, eskiden geçilen bir şehirmiş, şimdi ise geçilen değil, kalınan bir şehir oldu. Ordu’yu görenler, bu güzellik karşısında  gözlerine inanamıyor. Çünkü, bu şehir, büyüleyici, bakir doğası ile insanı çekiyor. Asayiş bakımından da güvenli, güzel ve huzur verici bir yer.  Ayrıca, Ordu halkı misafirperver, sıcakkanlı.  Herkesi  Ordu’ya bekliyoruz” diye konuştu.
‘Seyyah-ı Fakir’ programının Ordu çekimleri önümüzdeki günlerde TGRT Belgesel TV ekranlarında yayınlanacak.⁠⁠⁠⁠
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: