• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
“Tatil Yapılacak En İyi On Karar” Arasında Ordu da Gösterildi

“Tatil Yapılacak En İyi On Karar” Arasında Ordu da Gösterildi

Hürriyet Gazetesi’nin Cumartesi eki “Tatil Yapılacak  En İyi On Karar” arasında  Ordu’yu Gösterdi. Cumartesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumartesi haber ve gelişmelerin yer verildiği Hürriyet’in muhteşem ajandası  Cumartesi ekinde gezgin, rehber, kent yazarı, şarkıcı, oyuncu, tv programcısı, yemek yazarı ve gazetecilerden oluşan büyük  jüri, 2017 yılının en iyi on kararı arasında Ordu’nun […]

Hürriyet Gazetesi’nin Cumartesi eki “Tatil Yapılacak  En İyi On Karar” arasında  Ordu’yu Gösterdi.
Cumartesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumartesi haber ve gelişmelerin yer verildiği Hürriyet’in muhteşem ajandası  Cumartesi ekinde gezgin, rehber, kent yazarı, şarkıcı, oyuncu, tv programcısı, yemek yazarı ve gazetecilerden oluşan büyük  jüri, 2017 yılının en iyi on kararı arasında Ordu’nun da gezilip görülmesi gereken yerler arasında olduğuna dikkat çekti.
Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, gezgin rehber Saffet Emre Tonguç, oyuncu Gonca Vuslateri, şarkıcı söz yazarı Yalın, Oyuncu İrem Sak, yemek programcısı yazar Refika Birgül, kent yazarı Çağdaş Ertuna, Hürriyet yazarı Melis Alphan, Hürriyet Seyahat Editörü Yücel Sönmez ile tv programcısı Aynur Tartan’dan oluşan jüri üyeleri  2017 yılının en iyi on kararı arasında “Yılda Dört Kere Ordu’yu Keşfet” başlığı ile yer verdikleri bu güzel şehri şu sözlerle anlatıyorlar:
“Yıllardır hayalini kurduğunuz, yapmaya karar verdiğiniz ama sürekli ertelediğiniz planlarınızı yeni yılda mutlaka yapın. Hayat akıp gidiyor. Birbirinden güzel yemyeşil  yaylaları, şelaleleri, 2200 yaşındaki Kurul Kayalıkları gibi tarihİ yapısıyla mutlaka görülmeli. TV Programcısı Aynur Tartan, ’Ordu’ya bu yıl her mevsimde birer kez gidip keşfe çıkacağım. Her Mevsimde görülecek çok şey var'”
Vali İrfan Balkanlıoğlu ise sosyal medya fenomenlerinin seyahat edilecek yerler arasında Ordu’yu göstermelerinden memnuniyet duyduğunu belirterek, ”Ordu’nun turizm odaklı gelişmesi amacıyla başlattığımız tanıtım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyoruz. Ordu, bakir güzelliklerini bünyesinde  barındıran, büyüleyici  bir il. Ordu’nun bu muhteşem güzelliğini herkesin yakından görmesini istiyoruz. Ordu, turizmde marka şehir olacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır