• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Taşcı’dan Müjde, Ordu’daki Sağlık Personeli Kadrosuna Yenileri Katılacak

Taşcı’dan Müjde, Ordu’daki Sağlık Personeli Kadrosuna Yenileri Katılacak

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı, Ordu’nun Akkuş, Aybastı, Fatsa, Ulubey, Ordu Merkez Hastanelerine yeni doktor atamalarının yapılacağını ve ilimizdeki sağlık personeli kadrosunun her geçen gün daha da güçleneceğini söyledi. Sağlık Bakanı sayın Recep Akdağ’ın, “2017 yılında 16 bin 500 personel alımı yapmayı planlıyoruz.” açıklamasının ardından geçtiğimiz Şubat ayında yapılan atamalara ek olarak yakın zamanda […]

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı, Ordu’nun Akkuş, Aybastı, Fatsa, Ulubey, Ordu Merkez Hastanelerine yeni doktor atamalarının yapılacağını ve ilimizdeki sağlık personeli kadrosunun her geçen gün daha da güçleneceğini söyledi.

Sağlık Bakanı sayın Recep Akdağ’ın, “2017 yılında 16 bin 500 personel alımı yapmayı planlıyoruz.” açıklamasının ardından geçtiğimiz Şubat ayında yapılan atamalara ek olarak yakın zamanda Ordu Merkez ile birlikte 4 ilçeye daha yeni doktor ataması yapılacağını söyleyen milletvekili Taşcı, ‘Ordu’daki sağlık personeli sayısını arttırmak ve insanımıza daha iyi bir sağlık hizmeti sunabilmek için Sağlık Bakanlığımızın ilgili birimleri ile sık sık görüşüyoruz. İnşallah yakın zamanda ilimizdeki sağlık ordusuna yeni doktorlarımız da katılacak.’ dedi.

Ordu’ya yapılacak olan şehir hastanesi ile ilgili süreci de yakından takip ettiklerini ifade eden Taşcı, ‘Öncelikli hedefimiz memleketimize en modern hastaneleri kazandırmak ve ardından doktor eksiklerini gidermektir.  Bu konudaki çalışmalarımızın sonuç veriyor olması bizi sevindiriyor. Çok yakında ilimiz ve ilçelerine yeni doktor atamaları yapılacak. Bu atamalar; Ordu Devlet Hastanesine Hematoloji, Romatoloji, Acil Uzmanı ve Acil Tıp Uzmanı, Ordu Eğitim Araştırma Hastanesine Yoğun Bakım Uzmanı, Akkuş Devlet Hastanesine Çocuk Tabibi, Aybastı Devlet Hastanesine Dahiliye Tabibi, Fatsa Devlet Hastanesine Psikiyatri, EAH Çocuk Tabibi, Ulubey Devlet Hastanesine Aile Hekimi şeklinde olacak. Şimdiden Ordu’muza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah ilimizdeki sağlık personeli sayısını ilerleyen günlerde daha da arttıracağız.’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır