Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Sosyal Medyada “Evet” Kampanyası

Sosyal Medyada “Evet” Kampanyası
  • GENEL
  • 23 Ocak 2017
  • Sosyal Medyada “Evet” Kampanyası için yorumlar kapalı
  • 395 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Cumhurbaşkanlığı sistemi yolunda yapılacak olan referandum için, Ordu çapında sosyal medya kampanyası başlattı. Gündoğdu, tüm Orduluları sosyal medya hesaplarının profil fotoğraflarını mor renkli “Evet” görseli ile değiştirmeye davet etti.
Kampanyalar 7 Şubatta Başlıyor
Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili Anayasa değişikliği teklifinin TBMM’den geçmesinin ardından gözler referanduma çevrildi. Başbakan Binali Yıldırım “7 Şubat’ta enerji dolu, dipdiri olarak meydanlara inmek için sabırsızlanan bir grubu karşımda görmek istiyorum.” sözleri ile referandum kampanyası için tarih verdi. AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da referandum süreci ile ilgili başlattığı sosyal medya kampanyası hakkında şunları söyledi: “Çağımızın en büyük iletişim aracı internet… Sosyal medya siteleri de internet ağının merkezinde yer alıyor. Günümüzde genç yaşlı demeden hemen herkesin çeşitli sosyal medya sitelerinde üyelikleri var. Nisan ayında yapılması öngörülen halk oymasına kadar interneti ve sosyal medyayı en iyi şekilde kullanmamız, cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye’ye neler katacağını anlatmamız gerekir.”
Ordu İçin, Türkiye İçin EVET
Metin Gündoğdu “Tüm Ordulu hemşehrilerimizi; Facebook, Twitter ve İnstagram vb. sosyal medya ağlarındaki ve WhatsApp uygulamasındaki profil fotoğraflarını, Ordumuzun renkleri “Mor ve Beyaz”dan oluşan “Ordu İçin, Türkiye İçin EVET” görselleri ile değiştirmeye davet ediyorum. Böylece referandum atmosferine girdiğimiz şu günlerde önemli bir farkındalık oluşturmuş olacağız. Eminim ki tüm teşkilat mensuplarımız ve gönüldaşlarımız bu kampanyaya ilgi gösterecektir. Bu noktada özellikle Ordumuzun basın mensuplarına önemli görevler düşüyor. Tüm basın mensuplarımızız bu görselleri hemşehrilerimize ulaştırmalıdır. Referandum sürecinin ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemize ve milletimize şimdiden hayırlar getirmesini diliyorum.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: