İLÇESİ
|
SİNEMA ETKİNLİĞİNİN YAPILACAĞI İLKÖĞRETİM OKULLARININ İSMİ
|
TARİH
|
SAAT
|
ALTINORDU
|
Altınordu Başöğretmen İlkokulu
|
02.05.2017
|
10.00
|
Altınordu Başöğretmen Ortaokulu
|
02.05.2017
|
13.00
|
|
PERŞEMBE
|
Perşembe Medreseönü Ortaokulu
|
03.05.2017
|
10.00
|
Perşembe İsmail Dede İlkokulu/Ortaokulu
|
03.05.2017
|
13.00
|
|
ÇAMAŞ
|
Çamaş 100.Yıl Ortaokulu
|
04.05.2017
|
10.00
|
Çamaş İmren Hatun Ortaokulu
|
04.05.2017
|
13.00
|
|
MESUDİYE
|
Mesudiye İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi
|
05.05.2017
|
10.00
|
Topçam Şehit Canip Demircan İlkokulu
|
05.05.2017
|
13.00
|
|
KUMRU
|
Kumru Divantürk Ş.İrfan Ünceli İlkokul/Ortaokul
|
08.05.2017
|
10.00
|
Kumru Konaklı Boeing İlkokul/Ortaokul
|
08.05.2017
|
13.00
|
|
GALA
|
Özel Mevlüde Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve
|
09.05.2017
|
10.00
|
Rehabilitasyon Merkezi
|
|||
ULUBEY
|
Ulubey Kardeşler Şehit Mitat Eren İlkokulu
|
10.05.2017
|
10.00
|
Ulubey Ohtamış İlk/Ortaokulu
|
10.05.2017
|
13.00
|
|
FATSA
|
Fatsa Geyikçeli İlk/Ortaokulu
|
11.05.2017
|
10.00
|
Fatsa Hatipli İlk/Ortaokulu
|
11.05.2017
|
13.00
|
|
KABADÜZ
|
Kabadüz Derinçay İlk/Ortaokulu
|
12.05.2017
|
10.00
|
Kabadüz Merkez Ortaokulu
|
12.05.2017
|
13.00
|
|
ÇATALPINAR
|
Çatalpınar Göller Şehit Hasan Özdenbaşı İlk/Ortaokulu
|
15.05.2017
|
10.00
|
Çatalpınar Keçili Ortaokulu
|
15.05.2017
|
13.00
|
|
ÜNYE
|
Ünye Şehit Fatih Efiloğlu Ortaokulu
|
16.05.2017
|
10.00
|
Ünye Pelitliyatak İlk/Ortaokulu
|
16.05.2017
|
13.00
|
|
İKİZCE
|
İkizce Devecik İlkokulu
|
17.05.2017
|
10.00
|
İkizce Kaynartaş İlk/Ortaokulu
|
17.05.2017
|
13.00
|
|
AKKUŞ
|
Akkuş Kızılelma İlk/Ortaokulu
|
18.05.2017
|
10.00
|
Akkuş Kargı Ferhat Akbulut İlk/Ortaokulu
|
18.05.2017
|
13.00
|
|
ÇAYBAŞI
|
Çaybaşı Köklük İlkokul/Ortaokul
|
22.05.2017
|
10.00
|
Çaybaşı Atatürk İlkokulu/Ortaokulu
|
22.05.2017
|
13.00
|
|
KORGAN
|
Korgan Yatılı Bölge Ortaokulu
|
23.05.2017
|
10.00
|
Korgan Tepealan Şehit Selahattin Boytaş İlkokulu
|
23.05.2017
|
13.00
|
|
AYBASTI
|
Aybastı Pelitözü Ortaokulu
|
24.05.2017
|
10.00
|
Aybastı Alacalar ŞYŞ Ortaokulu
|
24.05.2017
|
13.00
|
|
KABATAŞ
|
Kabataş Şehit Hasan Maytalman İlk/Ortaokulu
|
25.05.2017
|
10.00
|
Kabataş Osman Özyurt Ortaokulu
|
25.05.2017
|
13.00
|
|
GÜRGENTEPE
|
Muratcık Kadıoğlu İlkokulu
|
26.05.2017
|
10.00
|
Şirinköy İlkokulu
|
26.05.2017
|
13.00
|
|
GÖLKÖY
|
Gölköy Direkli Ortaokulu
|
29.05.2017
|
10.00
|
Gölköy Karahasan Şehit Yüksel Dinç İlkokulu/Ortaokulu
|
29.05.2017
|
13.00
|
|
GÜLYALI
|
Gülyalı İmam Hatip Ortaokulu
|
30.05.2017
|
10.00
|
Gülyalı Merkez Ortaokulu
|
30.05.2017
|
13.00
|
GÜNDEM
29 Mart 2024GÜNDEM
29 Mart 2024SPOR
29 Mart 2024SPOR
29 Mart 2024SPOR
29 Mart 2024GÜNDEM
29 Mart 2024GÜNDEM
29 Mart 2024