• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Sıcak Asfalt Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Sıcak Asfalt Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Fatsa ve Altınordu ilçelerinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Genel Sekreter Civelek, “Her iki ilçe merkezimizde de altyapısı tamamlanmış imarlı yolların asfalt çalışmasını yaz aylarıyla birlikte tamamlayacağız” dedi. HAVA KOŞULLARI ÇALIŞMALARI ETKİLEDİ Kendi ekip ve ekipmanını seferber ederek il genelinde yaklaşık 1.300 km’lik sıcak asfalt yol […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Fatsa ve Altınordu ilçelerinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Genel Sekreter Civelek, “Her iki ilçe merkezimizde de altyapısı tamamlanmış imarlı yolların asfalt çalışmasını yaz aylarıyla birlikte tamamlayacağız” dedi.

HAVA KOŞULLARI ÇALIŞMALARI ETKİLEDİ

Kendi ekip ve ekipmanını seferber ederek il genelinde yaklaşık 1.300 km’lik sıcak asfalt yol çalışması yapmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, hava koşullarının müsait olduğu dönemlerde yoğun bir çalışma temposu sürdürüyor. Fatsa ve Altınordu ilçelerinde yürütülen sıcak asfalt uygulamalarını yerinde inceleyen Genel Sekreter Bülent Civelek, geride bırakılan süreçte il genelinde yoğun bir kış sezonu geçirdiklerini söyleyerek hava koşullarının elvermesiyle birlikte sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade etti.

İLÇE MERKEZLERİ YAZ AYLARINDA TAMAMLANACAK

Genel Sekreter Civelek Fatsa ilçesi Arslan Aydınlık Caddesi ve Altınordu ilçesi sahil bandında asfalt çalışması sürdürdüklerini belirterek, “Ekiplerimiz, her iki yerin öncelikle altyapısını hazır hâle getirerek sıcak asfalt uygulaması başlattı. Özellikle Altınordumuzun Gazi Köprüsü ile Soya kavşağı arasında, halkımızın yoğun olarak kullandığı sahil şeridi için hazırladığımız koşu yolu, bisiklet yolu ve yürüyüş yolu projemizi de asfalt çalışmalarının ardından kısa bir sürede hizmete sunacağız. İlimizin en güzide bölgelerinden Altınordu sahil bandında ilerleyen günlerde hava koşullarının uygun olmasıyla birlikte yaklaşık 56 km ve Fatsa ilçemizde 50 km sıcak asfalt çalışması yapacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır