Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Selda Yavuz, Sizler bizim için çok değerlisiniz

Selda Yavuz, Sizler bizim için çok değerlisiniz
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 15 Şubat 2018
  • Selda Yavuz, Sizler bizim için çok değerlisiniz için yorumlar kapalı
  • 397 KEZ OKUNDU

Şehit, gazi, engelli ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan aileler, Vali Konağı’nın misafiri olmaya devam ediyor.

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, bugün Çatalpınar ilçesinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli ailelerden oluşan bir grubu Vali Konağı’nda ağırladı.

Geçen hafta Aybastı, Gülyalı, Mesudiye, Çaybaşı ve Akkuş ilçelerinde yaşayan şehit, gazi ve engelli ailelerini ağırlayan Selda Yavuz, bugün de Çatalpınar ilçesinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli ailelerden oluşan 25 kişilik grubu Vali Konağında misafir etti.

Şehit, gazi ve engelli ailelerini kapıda karşılayan Selda Yavuz, güleryüzünü ve sıcakkanlılığını bir kez daha gösterdi.

Bugün, Çatalpınar ilçesinden gelen şehit, gazi ve engelli ailelerden oluşan heyete Vali Seddar Yavuz da eşlik ederek, ailelere bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu ve “Her zaman siz değerli ailelerimizin yanındayız. Bizleri rahatlıkla arayabilir, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz” dedi.

Selda Yavuz, ”Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizleri Vali Konağında misafir etmekten büyük memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim” diyerek, şehit, gazi ve engelli aileleri ile bir süre sohbet etti. Sorun ve isteklerini tek tek dinleyerek not aldı.

“Çatalpınar ilçemizden buraya kadar gelerek, Vali Konağını şereflendirdiniz. Sizler bize emanetsiniz. Kendinizi asla yalnız hissetmeyin. Burası sizin eviniz, Kapımız her zaman açıktır” diyen Selda Yavuz, “Şehitlerimizin emanetleri olan ailelerimizin, gazilerimizin ve engelli ailelerimizin sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarını gidermek için her zaman yanlarındayız” şeklinde konuştu.

Çatalpınar İlçesinden gelen şehit, gazi ve engelli ailelerinden oluşan heyet, “Sayın Valimizin eşi Selda Yavuz Hanımefendinin bizleri davet etmesi, yakından ilgilenmesi, Vali Konağı’nda ağırlaması dolayısıyla memnun kaldığımızı söylemek istiyoruz. Vali Konağı’na biz ilk kez geldik. Hatırlanmak, güzel. Allah sizlerden razı olsun. Yolunuz Kâbe yolu olsun” diyerek, duygularını dile getirdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: